BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Dohrávky utkání

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 05/07 16:00 20. SK Veselka SeaComp "B" Veselka Nebyl delegován 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 06/07 18:45 15. FCC František Vláčil Royal Flush Chalabalova Pindeš 2. DIGAMMA Brno liga
PO 06/07 18:45 18. PKV Stars FCC František Vláčil "B" Chalabalova Koryčanská 5. gastroshop24.cz liga
PO 06/07 19:00 18. Palermo Los Arbitros "B" Obřany Čápek 5. gastroshop24.cz liga
PO 06/07 19:15 15. RTG Fraktury KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Sýkora 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 06/07 19:30 15. Mediální mrchy Vyšší princip Bohunice Rek 1. MAXI-TIP liga
PO 06/07 19:30 26. Beers United The Reds "B" Bohunice Durďák 2. DIGAMMA Brno liga
PO 06/07 19:30 20. AMENINA 08 FC Jaguars Brno Řečkovice Luu 3. Viridis Investment liga
PO 06/07 20:30 15. Bitches FC Erekce Lužánky Sýkora 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 06/07 20:45 15. FC Poutník 1552 BKMK Topshoes.cz Řečkovice Luu 1. MAXI-TIP liga
PO 06/07 20:45 19. FC Kalinka Bohunice FC Čočky Bohunice Durďák 5. gastroshop24.cz liga
PO 06/07 20:45 20. Corinto FC Tiki-Taka Brno Bohunice Rek 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 07/07 19:00 15. KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován 1. MAXI-TIP liga
ÚT 07/07 19:00 17. FC Rebels FC Zebra Lužánky Sýkora 3. Viridis Investment liga
ÚT 07/07 20:00 20. Estudiantes C.F. "B" FC Spitfire Obřany Rodina 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 07/07 20:15 14. The Reds CZ People Lužánky Sýkora 1. MAXI-TIP liga
ÚT 07/07 20:15 15. Moravia Brno FC Dvorska VUT Vinklárek 4. DOBRÉ PIVO liga
ST 08/07 18:45 19. FCC František Vláčil "B" Royal Flush "C" Chalabalova Psota 5. gastroshop24.cz liga
ST 08/07 18:45 20. PKV Stars Palermo Chalabalova Obořil 5. gastroshop24.cz liga
ST 08/07 19:00 16. Sokol Křtiny FC Pivnice u Čápa Křtiny Čápek 4. DOBRÉ PIVO liga
ST 08/07 20:30 18. Sparta FC Jaguars Brno Lužánky Krempaský 3. Viridis Investment liga
ČT 09/07 19:00 14. Royal Flush Estudiantes C.F. VUT Pindeš 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 09/07 19:00 19. FC Rom Star Royal Flush "B" Lužánky Rodina 3. Viridis Investment liga
ČT 09/07 19:30 9. FC Seňoritky Černá Hora Proklatě dobrý kuřata Černá Hora Rek Brněnská Drbna liga žen
ČT 09/07 20:15 15. The Reds "B" Dynamo Haná VUT Pindeš 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 09/07 20:15 18. Bitches Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Rodina 4. DOBRÉ PIVO liga
ČT 09/07 20:15 26. TJ Rotor Magenta FC Tiki-Taka Brno VUT Koryčanská 5. gastroshop24.cz liga
PÁ 10/07 18:45 19. RTG Fraktury SK Veselka Lužánky Čápek 4. DOBRÉ PIVO liga
PÁ 10/07 19:00 18. TJ Sokol Březina FC Habrůvka Březina Filo 3. Viridis Investment liga
NE 12/07 17:00 21. SK Veselka FC Dvorska Veselka Čápek 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 13/07 19:00 17. Hooftrimmer Gunners "B" Sokol Křtiny VUT Rek 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 13/07 19:00 20. TJ Rotor Magenta FC Kalinka Bohunice VUT Sýkora 5. gastroshop24.cz liga
PO 13/07 19:15 16. RTG Fraktury Moravia Brno Lužánky Krempaský 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 13/07 19:30 19. FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina Řečkovice Luu 3. Viridis Investment liga
PO 13/07 20:15 16. BKMK Topshoes.cz KMK Dynamo Brno VUT Rek 1. MAXI-TIP liga
PO 13/07 20:15 16. Vyšší princip CZ People VUT Sýkora 1. MAXI-TIP liga
PO 13/07 20:45 19. Los Arbitros "B" PKV Stars Řečkovice Luu 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 14/07 19:00 16. Bitches FC Jaguars Brno "B" Lužánky Sasín 4. DOBRÉ PIVO liga
ÚT 14/07 19:00 20. FC Erekce Kaša Team VUT Vašík 4. DOBRÉ PIVO liga
ÚT 14/07 19:00 17. FC Spitfire Royal Flush "C" VUT Čápek 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 14/07 19:30 16. Palermo FC Tiki-Taka Brno Obřany Rodina 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 14/07 20:15 16. SeaComp "B" KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Sasín 4. DOBRÉ PIVO liga
ÚT 14/07 20:15 17. FC Čočky Estudiantes C.F. "B" VUT Vašík 5. gastroshop24.cz liga
ST 15/07 20:30 19. FC Rebels Sparta Lužánky Vinklárek 3. Viridis Investment liga
ČT 16/07 18:45 26. Dynamo Haná Royal Flush Chalabalova Psota 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 16/07 19:00 11. FC Seňoritky Černá Hora Nemakej.cz Černá Hora Rek Brněnská Drbna liga žen
ČT 16/07 19:00 20. Sparta FC Rom Star Lužánky Sýkora 3. Viridis Investment liga
ČT 16/07 19:30 17. Mediální mrchy BKMK Topshoes.cz Řečkovice Kugler 1. MAXI-TIP liga
ČT 16/07 20:15 16. The Reds "B" Estudiantes C.F. VUT Pindeš 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 16/07 20:15 19. FC Spitfire Corinto VUT Koryčanská 5. gastroshop24.cz liga
PÁ 17/07 18:00 18. SK Jinačovice FC Spitfire Jinačovice Filo 5. gastroshop24.cz liga
PÁ 17/07 19:00 14. Sokol Křtiny FC Erekce Křtiny Čápek 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 20/07 19:00 14. Moravia Brno KMK Dynamo Brno "B" VUT Rek 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 20/07 19:00 17. FC Jaguars Brno "B" FC Erekce VUT Sýkora 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 20/07 19:15 14. Bitches FC Dvorska Lužánky Čápek 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 20/07 19:30 13. FC Poutník 1552 Mediální mrchy Řečkovice Luu 1. MAXI-TIP liga
PO 20/07 20:15 13. KMK Dynamo Brno Vyšší princip VUT Sýkora 1. MAXI-TIP liga
PO 20/07 20:15 26. FC Čočky PKV Stars VUT Rek 5. gastroshop24.cz liga
PO 20/07 20:30 14. RTG Fraktury Kaša Team Lužánky Čápek 4. DOBRÉ PIVO liga
PO 20/07 20:45 17. Los Arbitros "B" TJ Rotor Magenta Řečkovice Luu 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 21/07 19:00 14. FC Pivnice u Čápa SK Veselka Lužánky Vogel 4. DOBRÉ PIVO liga
ÚT 21/07 19:00 18. Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno VUT Čápek 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 21/07 20:00 18. Estudiantes C.F. "B" FC Kalinka Bohunice Obřany Rodina 5. gastroshop24.cz liga
ÚT 21/07 20:15 14. SeaComp "B" Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Vogel 4. DOBRÉ PIVO liga
ST 22/07 20:30 20. Bitches KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Vogel 4. DOBRÉ PIVO liga
ČT 23/07 19:15 19. FC Pivnice u Čápa FC Jaguars Brno "B" Lužánky Klaudinger 4. DOBRÉ PIVO liga
ČT 23/07 20:30 19. SeaComp "B" FC Dvorska Lužánky Klaudinger 4. DOBRÉ PIVO liga

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382