BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Nepožitek Jiří CZ People 37
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 27
Starý Petr Mediální mrchy 27
Očenášek Zdeněk ml. FCC František Vláčil 26
Motyčka Martin FC Poutník 1552 21
Marinč Lukáš Los Arbitros 17
Táborský Petr FC DM Podlahy 17
Vopařil Michael UniStars Brno 16
Maslonka Tomáš Impérium 15
Tinka Zdeněk UniStars Brno 15
Kundera Hynek Hooftrimmer Gunners 13
Lörinc Alexander Impérium 13
Pohorelec Andrej Rebešovice 12
Obadal Pavel FC DM Podlahy 11
Pavlíček Michal FC Poutník 1552 11
Pechura Ivo FC Fénix Brno 11
Vejrych Jaroslav UniStars Brno 11
Baghdasaryan Armen Hooftrimmer Gunners 10
Dočekal Michal FC Fénix Brno 10
Pekař Tomáš CZ People 10
Scharda David FC Poutník 1552 10
Urdzík Peter Impérium 10
Zlámal Aleš Los Arbitros 10
Černý Martin Rebešovice 9
Kalich Radim Mediální mrchy 9
Plocek Jan FCC František Vláčil 9
Vozábal Radim CZ People 9
Zezula Adam FCC František Vláčil 9
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 8
Škarabela Radek Mediální mrchy 8
Urban Pavel UniStars Brno 8
Bittó Lukáš FC Poutník 1552 7
Hlaváč Petr Hooftrimmer Gunners 7
Hojgr Bořivoj Mediální mrchy 7
Kotík Milan FC Fénix Brno 7
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 7
Krejčíř Vojtěch FC Poutník 1552 7
Laža Matěj Hooftrimmer Gunners 7
Masařík Ondřej FC DM Podlahy 7
Polák Michal Rebešovice 7
Rodina Robert Los Arbitros 7
Tofl Michal FC Poutník 1552 7
Viluda Ľubomír Impérium 7
Botló Zbyněk FC Fénix Brno 6
Březa Patrik Rebešovice 6
Bukovský Václav UniStars Brno 6
Démuth Pavel Impérium 6
Fotta Michal Impérium 6
Harašta Dušan Rebešovice 6
Hudák David FCC František Vláčil 6

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Harašta Dušan Rebešovice 6
Psota Tomáš Los Arbitros 6
Březina Martin Rebešovice 5
Hudák David FCC František Vláčil 5
Kalich Radim Mediální mrchy 5
Kögler Tomáš FCC František Vláčil 5
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 5
Pavlík Karel FC Fénix Brno 5
Kocman Jakub Los Arbitros 4
Kwesi Amankwatia Gyimah Shadrach FC Fénix Brno 4
Volf Jakub Cordoba 06 "B" 4
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 3
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 3
Březina Jan Rebešovice 3
Ducháč Josef CZ People 3
Geschvantner Jan FC Poutník 1552 3
Marinč Lukáš Los Arbitros 3
Motyčka Martin FC Poutník 1552 3
Niederle Martin Mediální mrchy 3
Orság Petr FC Fénix Brno 3
Pařil Lukáš Rebešovice 3
Pavlíček Michal FC Poutník 1552 3
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 3
Sobotka Tomáš FC Fénix Brno 3
Šmída Roman UniStars Brno 3
Špaček Radek FC DM Podlahy 3
Anděl Tomáš FC Fénix Brno 2
Benáček Tomáš FCC František Vláčil 2
Bittó Lukáš FC Poutník 1552 2
Černý Radek Rebešovice 2
Dvořáček Jakub Rebešovice 2
Fotta Michal Impérium 2
Hrbata Jiří Impérium 2
Krejčíř Vojtěch FC Poutník 1552 2
Masařík Ondřej FC DM Podlahy 2
Pepich Ľubomír Impérium 2
Sasín Ondřej Hooftrimmer Gunners 2
Starý Petr Mediální mrchy 2
Stehlík Libor FC DM Podlahy 2
Stejskal Pavel CZ People 2
Šproch Daniel CZ People 2
Štěpánek Tomáš FCC František Vláčil 2
Tofel Tomáš C.F. Relax 2
Tůma Michal Cordoba 06 "B" 2
Varga David UniStars Brno 2
Vozábal Radim CZ People 2
Zhoř Michal C.F. Relax 2
Žampach Jan UniStars Brno 2
Bartušek Jakub Hooftrimmer Gunners 1
Botló Zbyněk FC Fénix Brno 1
Brychta Petr FCC František Vláčil 1
Dočekal Michal FC Fénix Brno 1
Gorčák Dušan Impérium 1
Hlaváč Petr Hooftrimmer Gunners 1
Hojgr Bořivoj Mediální mrchy 1
Janusis Nicolas FC DM Podlahy 1
Junek Martin Los Arbitros 1
Klíma Jan Rebešovice 1
Klíma Martin Rebešovice 1
Kloc Ondřej FC Poutník 1552 1
Klučka Vilém FCC František Vláčil 1
Kocsis Ádám Hooftrimmer Gunners 1
Kotík Milan FC Fénix Brno 1
Krempaský Radim Hooftrimmer Gunners 1
Laža Matěj Hooftrimmer Gunners 1
Leitgeb Petr Los Arbitros 1
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 1
Malůšek Tadeáš Hooftrimmer Gunners 1
Maslonka Tomáš Impérium 1
Matuška Ondřej CZ People 1
Milo Tomáš Impérium 1
Moder Patrik Los Arbitros 1
Moučka Petr Cordoba 06 "B" 1
Müllner Jiří FC Fénix Brno 1
Nepožitek Jiří CZ People 1
Otruba Petr FCC František Vláčil 1
Palkovský Radim UniStars Brno 1
Parys Dominik FC Poutník 1552 1
Pařízek Martin FC Poutník 1552 1
Pátek Michal C.F. Relax 1
Pekař Tomáš CZ People 1
Piák Patrik Cordoba 06 "B" 1
Plocek Jan FCC František Vláčil 1
Podhorský Jiří C.F. Relax 1
Pohorelec Andrej Rebešovice 1
Polák Michal Rebešovice 1
Ratiborský Ondřej FC DM Podlahy 1
Richter Pavel C.F. Relax 1
Rodina Robert Los Arbitros 1
Řezník David Los Arbitros 1
Slezák Tomáš CZ People 1
Stoklásek Martin FC Poutník 1552 1
Svoboda Tomáš Mediální mrchy 1
Svoboda Martin FC DM Podlahy 1
Svoboda Ladislav CZ People 1
Šafránek Štěpán UniStars Brno 1
Škarabela Radek Mediální mrchy 1
Štika Petr ml. C.F. Relax 1
Táborský Petr FC DM Podlahy 1
Tinka Zdeněk UniStars Brno 1
Tinka Tomáš UniStars Brno 1
Tofl Michal FC Poutník 1552 1
Uhlíř Petr CZ People 1
Vašík Michael Los Arbitros 1
Vejrych Jaroslav UniStars Brno 1
Vildomec Tomáš C.F. Relax 1
Wator Tomáš CZ People 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Niederle Martin Mediální mrchy 2
Benáček Tomáš FCC František Vláčil 1
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 1
Březa Patrik Rebešovice 1
Dvořáček Jakub Rebešovice 1
Klíma Martin Rebešovice 1
Kwesi Amankwatia Gyimah Shadrach FC Fénix Brno 1
Motyčka Martin FC Poutník 1552 1
Pařil Lukáš Rebešovice 1
Pátek Michal C.F. Relax 1
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 1
Starý Petr Mediální mrchy 1
Špaček Radek FC DM Podlahy 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382