BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 02/09 21:00 FC Rom Star FC Habrůvka Srbská Krempaský
ÚT 04/09 17:15 Estudiantes C.F. MK Slatina Brno Srbská Vinklárek
ÚT 04/09 18:45 Division-KH Royal Flush Chalabalova Sýkora
ST 05/09 19:30 FC Rebels FC Pivnice u Čápa Za Lužánkami Sýkora
ČT 06/09 18:45 C.F. Relax "B" The Reds "B" Chalabalova Rek
ČT 06/09 19:30 Colgate Team SeaComp VUT Rodina

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/09 19:00 MK Slatina Brno FC Habrůvka VUT Kožnar
PO 10/09 20:30 The Reds "B" Colgate Team VUT Kožnar
ÚT 11/09 19:30 Bitches C.F. Relax "B" Srbská Moder
ÚT 11/09 20:30 SeaComp Division-KH Za Lužánkami Kožnar
ÚT 11/09 20:45 FC Rom Star FC Pivnice u Čápa Srbská Moder
ČT 27/09 18:15 Royal Flush Estudiantes C.F. Srbská Durďák

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/09 15:30 Royal Flush FC Habrůvka Srbská Sýkora
PO 17/09 18:45 Division-KH The Reds "B" Chalabalova Geschwandtner
ČT 20/09 20:30 Colgate Team Bitches VUT Durďák
ČT 20/09 21:00 Estudiantes C.F. SeaComp Srbská Pham
PÁ 21/09 18:00 FC Pivnice u Čápa MK Slatina Brno Srbská Landa
PO 24/09 19:00 FC Rebels FC Rom Star Za Lužánkami Durďák

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 25/09 18:45 C.F. Relax "B" Colgate Team Chalabalova Kožnar
ÚT 25/09 19:00 MK Slatina Brno FC Rebels VUT Rodina
ÚT 25/09 19:00 The Reds "B" Estudiantes C.F. VUT Rek
ÚT 25/09 19:30 Royal Flush FC Pivnice u Čápa Srbská Macháč
ST 26/09 19:00 SeaComp FC Habrůvka Za Lužánkami Geschwandtner
ČT 27/09 21:00 Bitches Division-KH Srbská Durďák

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/10 20:30 FC Rebels Royal Flush Za Lužánkami Landa
ÚT 02/10 17:15 FC Rom Star MK Slatina Brno Srbská Moder
ÚT 02/10 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" Chalabalova Gebhart
ÚT 02/10 20:45 Estudiantes C.F. Bitches Srbská Klaudinger
ČT 04/10 19:00 FC Habrůvka The Reds "B" VUT Geschwandtner
PÁ 05/10 16:45 FC Pivnice u Čápa SeaComp Srbská Rodina

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 07/10 21:00 Royal Flush FC Rom Star Srbská Klaudinger
PO 08/10 19:00 The Reds "B" FC Pivnice u Čápa VUT Nebyl delegován
ÚT 09/10 19:30 Bitches FC Habrůvka Srbská Moder
ST 10/10 19:00 SeaComp FC Rebels Za Lužánkami Hajdík
ČT 11/10 18:45 C.F. Relax "B" Estudiantes C.F. Chalabalova Maša
ČT 11/10 19:30 Colgate Team Division-KH VUT Geschwandtner

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 12/10 18:00 FC Rom Star SeaComp Srbská Maša
PO 15/10 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush VUT Kožnar
PO 15/10 21:00 Estudiantes C.F. Colgate Team Srbská Rek
ÚT 16/10 19:00 FC Rebels The Reds "B" Za Lužánkami Geschwandtner
ST 17/10 16:45 FC Pivnice u Čápa Bitches Srbská Maša
ČT 18/10 18:45 FC Habrůvka C.F. Relax "B" Chalabalova Rodina

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/10 18:45 C.F. Relax "B" FC Pivnice u Čápa Chalabalova Geschwandtner
ÚT 23/10 18:45 Division-KH Estudiantes C.F. Chalabalova Geschwandtner
ÚT 23/10 19:00 SeaComp MK Slatina Brno Za Lužánkami Junek
ÚT 23/10 19:00 The Reds "B" FC Rom Star VUT Vafka
ČT 25/10 19:30 Colgate Team FC Habrůvka VUT Rodina
ČT 25/10 21:00 Bitches FC Rebels Srbská Moder

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/10 19:00 MK Slatina Brno The Reds "B" VUT Virčík
ÚT 30/10 18:45 FC Habrůvka Division-KH Chalabalova Geschwandtner
ÚT 30/10 19:30 FC Rom Star Bitches Srbská Moder
ST 31/10 19:00 FC Rebels C.F. Relax "B" Za Lužánkami Teslík
ČT 01/11 21:00 Royal Flush SeaComp Srbská Moder
ÚT 13/11 17:15 FC Pivnice u Čápa Colgate Team Srbská Maša

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 02/11 18:00 Estudiantes C.F. FC Habrůvka Srbská Rek
PO 05/11 18:45 Division-KH FC Pivnice u Čápa Chalabalova Klaudinger
PO 05/11 19:00 The Reds "B" Royal Flush VUT Rodina
ÚT 06/11 18:45 C.F. Relax "B" FC Rom Star Chalabalova Durďák
ÚT 06/11 19:30 Bitches MK Slatina Brno Srbská Moder
ČT 08/11 19:00 Colgate Team FC Rebels VUT Sasín

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 09/11 18:00 FC Pivnice u Čápa Estudiantes C.F. Srbská Rek
PO 12/11 19:00 FC Rebels Division-KH Za Lužánkami Durďák
PO 12/11 20:45 MK Slatina Brno C.F. Relax "B" VUT Vašík
ÚT 13/11 19:00 SeaComp The Reds "B" Za Lužánkami Rek
ČT 15/11 21:00 Royal Flush Bitches Srbská Vinklárek
NE 18/11 21:00 FC Rom Star Colgate Team Srbská Kačanolli

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 16/11 18:00 FC Habrůvka FC Pivnice u Čápa Srbská Landa
PO 19/11 18:45 C.F. Relax "B" Royal Flush Chalabalova Kačanolli
PO 19/11 18:45 Division-KH FC Rom Star Chalabalova Klaudinger
ÚT 20/11 20:45 Bitches SeaComp Srbská Nebyl delegován
ČT 22/11 21:00 Estudiantes C.F. FC Rebels Srbská Sasín
ČT 29/11 18:45 Colgate Team MK Slatina Brno Chalabalova Maša

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 18/09 20:30 SeaComp C.F. Relax "B" Za Lužánkami Rek
PO 26/11 18:45 MK Slatina Brno Division-KH Chalabalova Landa
PO 26/11 19:00 FC Rebels FC Habrůvka Za Lužánkami Kožnar
PO 26/11 19:30 The Reds "B" Bitches VUT Vašík
PO 26/11 21:00 Royal Flush Colgate Team Srbská Moder
ÚT 27/11 19:30 FC Rom Star Estudiantes C.F. Srbská Kožnar

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 22/03 18:30 FC Habrůvka FC Rom Star Habrůvka Rek
PO 25/03 19:30 MK Slatina Brno Estudiantes C.F. VUT Šlesinger
ÚT 26/03 20:45 FC Pivnice u Čápa FC Rebels Srbská Vašík
ST 27/03 19:00 The Reds "B" C.F. Relax "B" Za Lužánkami Rodina
ST 27/03 20:45 SeaComp Colgate Team Bohunice Virčík
ČT 28/03 18:15 Royal Flush Division-KH Srbská Psota

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 29/03 19:15 FC Pivnice u Čápa FC Rom Star Srbská Sýkora
PO 01/04 21:00 Estudiantes C.F. Royal Flush Srbská Rek
ČT 04/04 18:45 Division-KH SeaComp Chalabalova Krempaský
ČT 04/04 18:45 C.F. Relax "B" Bitches Chalabalova Psota
ČT 04/04 19:15 Colgate Team The Reds "B" VUT Jelínek
ST 05/06 19:00 FC Habrůvka MK Slatina Brno Habrůvka Rek

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 05/04 19:30 FC Habrůvka Royal Flush Habrůvka Rek
ÚT 09/04 19:30 FC Rom Star FC Rebels Srbská Kačanolli
ST 10/04 19:00 The Reds "B" Division-KH Za Lužánkami Landa
ST 10/04 20:45 SeaComp Estudiantes C.F. Bohunice Sýkora
ČT 11/04 19:00 Bitches Colgate Team Za Lužánkami Klaudinger
ČT 11/04 19:00 MK Slatina Brno FC Pivnice u Čápa VUT Virčík

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 12/04 19:00 FC Habrůvka SeaComp Habrůvka Maša
PÁ 12/04 19:15 FC Pivnice u Čápa Royal Flush Srbská Rodina
ST 17/04 19:00 Colgate Team C.F. Relax "B" VUT Kocman
ČT 18/04 18:45 Division-KH Bitches Chalabalova Maša
ČT 18/04 19:00 FC Rebels MK Slatina Brno Za Lužánkami Šlesinger
ČT 18/04 21:00 Estudiantes C.F. The Reds "B" Srbská Kodras

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 23/04 20:45 Royal Flush FC Rebels Srbská Rek
ST 24/04 19:00 The Reds "B" FC Habrůvka Za Lužánkami Šlesinger
ST 24/04 20:45 SeaComp FC Pivnice u Čápa Bohunice Rek
ČT 25/04 18:45 C.F. Relax "B" Division-KH Chalabalova Sýkora
ČT 25/04 19:00 Bitches Estudiantes C.F. Za Lužánkami Krempaský
ČT 25/04 19:00 MK Slatina Brno FC Rom Star VUT Nebyl delegován

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 26/04 19:15 FC Pivnice u Čápa The Reds "B" Srbská Landa
ÚT 30/04 19:30 FC Rom Star Royal Flush Srbská Danczi
ÚT 30/04 20:45 Estudiantes C.F. C.F. Relax "B" Srbská Danczi
ČT 02/05 18:45 Division-KH Colgate Team Chalabalova Rek
ČT 02/05 20:30 FC Rebels SeaComp Za Lužánkami Rodina
PÁ 03/05 18:45 FC Habrůvka Bitches Habrůvka Rodina

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 28/04 19:00 FC Habrůvka C.F. Relax "B" Habrůvka Rek
PÁ 03/05 19:15 Royal Flush MK Slatina Brno Srbská Moder
PO 06/05 20:30 The Reds "B" FC Rebels Za Lužánkami Landa
ÚT 07/05 19:00 Colgate Team Estudiantes C.F. VUT Kocman
ČT 09/05 18:45 Bitches FC Pivnice u Čápa Lužánky Vašík
PÁ 10/05 19:30 SeaComp FC Rom Star Bohunice Krempaský

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 26/04 18:30 FC Habrůvka Colgate Team Habrůvka Nebyl delegován
NE 12/05 20:30 FC Pivnice u Čápa C.F. Relax "B" Srbská Kačanolli
ÚT 14/05 19:00 FC Rebels Bitches Za Lužánkami Šlesinger
ČT 16/05 19:00 MK Slatina Brno SeaComp VUT Virčík
ČT 16/05 21:00 Estudiantes C.F. Division-KH Srbská Kocman
PÁ 17/05 18:00 FC Rom Star The Reds "B" Srbská Šlesinger

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 17/05 18:30 FC Habrůvka Division-KH Habrůvka Nebyl delegován
PO 20/05 18:45 C.F. Relax "B" FC Rebels Chalabalova Landa
ST 22/05 19:00 Colgate Team FC Pivnice u Čápa VUT Kocman
ST 22/05 19:00 The Reds "B" MK Slatina Brno Za Lužánkami Psota
ST 22/05 19:30 SeaComp Royal Flush Bohunice Landa
ČT 23/05 19:15 Bitches FC Rom Star Lužánky Kocman

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 24/05 19:15 FC Pivnice u Čápa Division-KH Srbská Vašík
ČT 30/05 19:00 FC Rebels Colgate Team Za Lužánkami Landa
ČT 30/05 21:00 FC Rom Star C.F. Relax "B" Srbská Kocman
NE 02/06 16:00 FC Habrůvka Estudiantes C.F. Habrůvka Nebyl delegován
PO 03/06 18:00 Royal Flush The Reds "B" Srbská Danczi
PO 10/06 19:15 MK Slatina Brno Bitches VUT Durďák

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/06 18:45 C.F. Relax "B" MK Slatina Brno Chalabalova Teslík
ÚT 04/06 18:45 Division-KH FC Rebels Chalabalova Kodras
ÚT 04/06 19:00 Colgate Team FC Rom Star VUT Kocman
ÚT 04/06 19:00 Bitches Royal Flush Lužánky Klaudinger
ST 05/06 19:00 The Reds "B" SeaComp Za Lužánkami Danczi
ČT 06/06 21:00 Estudiantes C.F. FC Pivnice u Čápa Srbská Psota

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 09/06 16:15 FC Rom Star Division-KH Srbská Filo
ÚT 11/06 19:00 FC Rebels Estudiantes C.F. Za Lužánkami Danczi
ÚT 11/06 19:30 Royal Flush C.F. Relax "B" Srbská Landa
ST 12/06 19:30 SeaComp Bitches Bohunice Psota
ČT 13/06 19:00 MK Slatina Brno Colgate Team VUT Durďák
ČT 13/06 19:00 FC Habrůvka FC Pivnice u Čápa Habrůvka Rek

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/05 18:45 C.F. Relax "B" SeaComp Chalabalova Durďák
ÚT 14/05 19:00 Colgate Team Royal Flush VUT Nebyl delegován
ČT 16/05 19:00 FC Habrůvka FC Rebels Habrůvka Filo
ČT 16/05 19:00 Bitches The Reds "B" Lužánky Psota
NE 26/05 16:00 Estudiantes C.F. FC Rom Star Srbská Filo
ČT 06/06 18:45 Division-KH MK Slatina Brno Chalabalova Durďák

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382