BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. MAXI-TIP liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/09 19:30 FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno Řečkovice Kačanolli
PO 02/09 20:30 Cordoba 06 UniStars Brno VUT Rek
PO 02/09 20:30 Vyšší princip The Reds VUT Sýkora
PO 02/09 20:45 CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská Bohunice Durďák
ÚT 03/09 20:15 BKMK Topshoes.cz CZ People VUT Rek
ČT 05/09 21:00 FC DM Podlahy Mediální mrchy Srbská Moder

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/09 20:30 Cordoba 06 The Reds VUT Virčík
PO 09/09 20:30 Vyšší princip KMK Dynamo Brno VUT Sýkora
ÚT 10/09 20:15 BKMK Topshoes.cz CZ Spieler Brno VUT Kocman
ÚT 10/09 20:45 Sport Centrum Srbská FC DM Podlahy Srbská Rek
ST 11/09 20:45 Mediální mrchy FC Poutník 1552 Bohunice Durďák
ČT 12/09 20:15 UniStars Brno CZ People VUT Durďák

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/09 20:15 CZ People The Reds Lužánky Virčík
PO 16/09 21:00 KMK Dynamo Brno Mediální mrchy Srbská Landa
ÚT 17/09 20:15 Cordoba 06 Vyšší princip VUT Rek
ÚT 17/09 20:45 FC DM Podlahy BKMK Topshoes.cz Srbská Kocman
ST 18/09 20:45 FC Poutník 1552 Sport Centrum Srbská Řečkovice Marinč
ST 18/09 20:45 CZ Spieler Brno UniStars Brno Bohunice Kocman

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/09 19:15 UniStars Brno FC DM Podlahy VUT Kodras
PO 23/09 20:30 Cordoba 06 CZ People VUT Kodras
ÚT 24/09 20:15 The Reds CZ Spieler Brno Lužánky Kocman
ÚT 24/09 20:15 BKMK Topshoes.cz FC Poutník 1552 VUT Sýkora
ÚT 24/09 20:45 Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno Srbská Kačanolli
ČT 26/09 20:15 Vyšší princip Mediální mrchy VUT Kožnar

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 18:45 CZ People Vyšší princip Lužánky Rek
PO 30/09 19:30 FC Poutník 1552 UniStars Brno Řečkovice Kugler
PO 30/09 21:00 FC DM Podlahy The Reds Srbská Rek
ÚT 01/10 20:45 KMK Dynamo Brno BKMK Topshoes.cz Srbská Moder
ST 02/10 20:45 Mediální mrchy Sport Centrum Srbská Bohunice Rek
ÚT 05/11 20:15 CZ Spieler Brno Cordoba 06 VUT Kocman

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/10 19:15 Cordoba 06 FC DM Podlahy VUT Jelínek
PO 07/10 20:15 The Reds FC Poutník 1552 Lužánky Krondráf
PO 07/10 20:30 UniStars Brno KMK Dynamo Brno VUT Jelínek
PO 07/10 20:30 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Rek
ÚT 08/10 20:15 BKMK Topshoes.cz Mediální mrchy VUT Kocman
ST 09/10 20:15 CZ People CZ Spieler Brno Lužánky Kodras

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 19:30 FC Poutník 1552 Cordoba 06 Řečkovice Šlesinger
PO 14/10 21:00 KMK Dynamo Brno The Reds Srbská Sýkora
ÚT 15/10 19:30 FC DM Podlahy CZ People Srbská Durďák
ST 16/10 19:30 Mediální mrchy UniStars Brno Bohunice Rodina
PO 18/11 20:45 CZ Spieler Brno Vyšší princip Bohunice Sýkora
ÚT 19/11 19:30 Sport Centrum Srbská BKMK Topshoes.cz Srbská Moder

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 20:30 Cordoba 06 KMK Dynamo Brno VUT Krempaský
PO 21/10 20:30 UniStars Brno Sport Centrum Srbská VUT Krondráf
PO 21/10 20:45 CZ Spieler Brno FC DM Podlahy Bohunice Jelínek
ÚT 22/10 20:15 The Reds Mediální mrchy Lužánky Landa
ST 23/10 20:15 CZ People FC Poutník 1552 Lužánky Kodras
NE 27/10 18:30 Vyšší princip BKMK Topshoes.cz VUT Krempaský

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/10 21:00 KMK Dynamo Brno CZ People Srbská Sýkora
ÚT 29/10 20:15 BKMK Topshoes.cz UniStars Brno VUT Pindeš
ÚT 29/10 20:45 Sport Centrum Srbská The Reds Srbská Rek
ST 30/10 19:30 Mediální mrchy Cordoba 06 Bohunice Rek
ST 30/10 20:45 FC Poutník 1552 CZ Spieler Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/10 21:00 FC DM Podlahy Vyšší princip Srbská Moder

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/11 19:15 Vyšší princip UniStars Brno VUT Koryčanská
PO 04/11 20:30 Cordoba 06 Sport Centrum Srbská VUT Pindeš
PO 04/11 20:45 CZ Spieler Brno KMK Dynamo Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 04/11 21:00 FC DM Podlahy FC Poutník 1552 Srbská Rek
ÚT 05/11 20:15 The Reds BKMK Topshoes.cz Lužánky Rodina
ST 06/11 19:00 CZ People Mediální mrchy Lužánky Kocman

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/11 19:15 UniStars Brno The Reds VUT Sýkora
PO 11/11 19:30 FC Poutník 1552 Vyšší princip Řečkovice Kugler
PO 11/11 21:00 KMK Dynamo Brno FC DM Podlahy Srbská Krempaský
ÚT 12/11 20:15 BKMK Topshoes.cz Cordoba 06 VUT Kocman
ST 13/11 20:45 Mediální mrchy CZ Spieler Brno Bohunice Pindeš
ST 27/11 20:30 Sport Centrum Srbská CZ People Srbská Rek

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 21/05 20:15 UniStars Brno Cordoba 06 VUT Nebyl delegován
ST 27/05 19:45 Mediální mrchy FC DM Podlahy Bohunice Rek
PO 15/06 20:30 CZ People BKMK Topshoes.cz Lužánky Rek
PO 22/06 19:00 KMK Dynamo Brno FC Poutník 1552 VUT Kocman
PO 29/06 19:30 Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno Bohunice Rek
ÚT 30/06 20:45 The Reds Vyšší princip Řečkovice Kugler

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 24/05 20:00 The Reds Cordoba 06 Řečkovice Kugler
ČT 18/06 19:15 FC DM Podlahy Sport Centrum Srbská Lužánky Durďák
PO 22/06 20:30 CZ People UniStars Brno Lužánky Junek
ST 24/06 20:45 CZ Spieler Brno BKMK Topshoes.cz Bohunice Nebyl delegován
PO 20/07 19:30 FC Poutník 1552 Mediální mrchy Řečkovice Luu
PO 20/07 20:15 KMK Dynamo Brno Vyšší princip VUT Sýkora

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/06 19:30 Mediální mrchy KMK Dynamo Brno Bohunice Jelínek
PO 15/06 20:15 Sport Centrum Srbská FC Poutník 1552 VUT Sýkora
PO 15/06 20:15 Vyšší princip Cordoba 06 VUT Luu
PO 15/06 20:45 UniStars Brno CZ Spieler Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 29/06 20:15 BKMK Topshoes.cz FC DM Podlahy VUT Nebyl delegován
ÚT 07/07 20:15 The Reds CZ People Lužánky Sýkora

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 03/06 19:30 CZ Spieler Brno The Reds Bohunice Nebyl delegován
ČT 04/06 18:00 FC DM Podlahy UniStars Brno Lužánky Rodina
ČT 18/06 20:30 CZ People Cordoba 06 Lužánky Durďák
PO 06/07 19:30 Mediální mrchy Vyšší princip Bohunice Nebyl delegován
PO 06/07 20:45 FC Poutník 1552 BKMK Topshoes.cz Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 07/07 19:00 KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 27/05 21:00 UniStars Brno FC Poutník 1552 Bohunice Jelínek
ÚT 16/06 20:15 The Reds FC DM Podlahy Lužánky Kocman
PO 22/06 20:15 Cordoba 06 CZ Spieler Brno VUT Jelínek
ST 24/06 19:30 Sport Centrum Srbská Mediální mrchy Bohunice Jelínek
PO 13/07 20:15 BKMK Topshoes.cz KMK Dynamo Brno VUT Nebyl delegován
PO 13/07 20:15 Vyšší princip CZ People VUT Sýkora

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/06 19:30 Sport Centrum Srbská Vyšší princip Bohunice Koryčanská
ČT 25/06 20:30 FC DM Podlahy Cordoba 06 Lužánky Rek
PO 29/06 19:00 KMK Dynamo Brno UniStars Brno VUT Jelínek
ST 01/07 19:30 CZ Spieler Brno CZ People Bohunice Psota
ST 01/07 19:30 FC Poutník 1552 The Reds Řečkovice Kugler
ČT 16/07 19:30 Mediální mrchy BKMK Topshoes.cz Řečkovice Kugler

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/05 20:45 The Reds KMK Dynamo Brno Lužánky Krondráf
ÚT 12/05 19:15 CZ People FC DM Podlahy Lužánky Rodina
ÚT 12/05 20:15 BKMK Topshoes.cz Sport Centrum Srbská VUT Kocman
ÚT 12/05 20:15 Vyšší princip CZ Spieler Brno VUT Vinklárek
ST 13/05 20:45 UniStars Brno Mediální mrchy Bohunice Vašík
PO 15/06 21:15 Cordoba 06 FC Poutník 1552 VUT Sýkora

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/05 19:30 FC Poutník 1552 CZ People Řečkovice Luu
PO 18/05 20:15 KMK Dynamo Brno Cordoba 06 VUT Sýkora
PO 18/05 20:45 Mediální mrchy The Reds Bohunice Kocman
ÚT 19/05 19:00 Sport Centrum Srbská UniStars Brno VUT Vinklárek
ÚT 19/05 20:15 FC DM Podlahy CZ Spieler Brno VUT Rek
ÚT 19/05 20:15 BKMK Topshoes.cz Vyšší princip VUT Vinklárek

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/05 20:15 Cordoba 06 Mediální mrchy VUT Durďák
PO 25/05 20:15 Vyšší princip FC DM Podlahy VUT Luu
PO 25/05 20:30 The Reds Sport Centrum Srbská Lužánky Krondráf
PO 25/05 20:45 UniStars Brno BKMK Topshoes.cz Bohunice Rek
PO 25/05 20:45 CZ Spieler Brno FC Poutník 1552 Bohunice Vinklárek
ÚT 26/05 19:15 CZ People KMK Dynamo Brno Lužánky Kocman

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/06 19:30 FC Poutník 1552 FC DM Podlahy Řečkovice Luu
PO 01/06 20:15 KMK Dynamo Brno CZ Spieler Brno VUT Nebyl delegován
PO 01/06 20:15 BKMK Topshoes.cz The Reds VUT Rek
PO 01/06 20:45 UniStars Brno Vyšší princip Bohunice Krempaský
ST 03/06 19:30 Mediální mrchy CZ People Bohunice Rek
ST 03/06 20:15 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 VUT Luu

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/06 19:00 Vyšší princip FC Poutník 1552 VUT Vinklárek
PO 08/06 20:30 The Reds UniStars Brno Lužánky Krempaský
ÚT 09/06 19:00 FC DM Podlahy KMK Dynamo Brno VUT Durďák
ÚT 09/06 20:15 Cordoba 06 BKMK Topshoes.cz VUT Rek
ST 10/06 20:45 CZ Spieler Brno Mediální mrchy Bohunice Kocman
ČT 11/06 19:15 CZ People Sport Centrum Srbská Lužánky Vinklárek

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382