BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. MAXI-TIP liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/09 19:30 FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno 3:1 1:1
PO 02/09 20:30 Cordoba 06 UniStars Brno 6:5 3:3
PO 02/09 20:30 Vyšší princip The Reds 7:6 4:6
PO 02/09 20:45 CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská 9:3 6:1
ÚT 03/09 20:15 BKMK Topshoes.cz CZ People 7:3 3:1
ČT 05/09 21:00 FC DM Podlahy Mediální mrchy 6:3 4:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/09 20:30 Cordoba 06 The Reds 6:1 3:0
PO 09/09 20:30 Vyšší princip KMK Dynamo Brno 8:3 3:1
ÚT 10/09 20:15 BKMK Topshoes.cz CZ Spieler Brno 1:1 1:1
ÚT 10/09 20:45 Sport Centrum Srbská FC DM Podlahy 2:2 1:1
ST 11/09 20:45 Mediální mrchy FC Poutník 1552 1:1 1:0
ČT 12/09 20:15 UniStars Brno CZ People 3:1 1:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/09 20:15 CZ People The Reds 1:3 1:0
PO 16/09 21:00 KMK Dynamo Brno Mediální mrchy 2:3 1:1
ÚT 17/09 20:15 Cordoba 06 Vyšší princip 3:3 1:1
ÚT 17/09 20:45 FC DM Podlahy BKMK Topshoes.cz 1:3 1:1
ST 18/09 20:45 FC Poutník 1552 Sport Centrum Srbská 2:3 0:2
ST 18/09 20:45 CZ Spieler Brno UniStars Brno 7:4 2:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/09 19:15 UniStars Brno FC DM Podlahy 2:5 0:4
PO 23/09 20:30 Cordoba 06 CZ People 0:0 0:0
ÚT 24/09 20:15 The Reds CZ Spieler Brno 0:4 0:1
ÚT 24/09 20:15 BKMK Topshoes.cz FC Poutník 1552 11:2 6:0
ÚT 24/09 20:45 Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 2:2 2:1
ČT 26/09 20:15 Vyšší princip Mediální mrchy 12:0 5:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/09 18:45 CZ People Vyšší princip 2:5 0:2
PO 30/09 19:30 FC Poutník 1552 UniStars Brno 5:1 3:1
PO 30/09 21:00 FC DM Podlahy The Reds 2:4 1:2
ÚT 01/10 20:45 KMK Dynamo Brno BKMK Topshoes.cz 3:3 0:3
ST 02/10 20:45 Mediální mrchy Sport Centrum Srbská 0:11 0:8
ÚT 05/11 20:15 CZ Spieler Brno Cordoba 06 11:4 4:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/10 19:15 Cordoba 06 FC DM Podlahy 2:4 1:1
PO 07/10 20:15 The Reds FC Poutník 1552 6:2 4:0
PO 07/10 20:30 UniStars Brno KMK Dynamo Brno 2:5 1:0
PO 07/10 20:30 Vyšší princip Sport Centrum Srbská 4:3 1:2
ÚT 08/10 20:15 BKMK Topshoes.cz Mediální mrchy 9:1 6:1
ST 09/10 20:15 CZ People CZ Spieler Brno 4:12 0:6

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/10 19:30 FC Poutník 1552 Cordoba 06 3:2 2:1
PO 14/10 21:00 KMK Dynamo Brno The Reds 1:4 1:1
ÚT 15/10 19:30 FC DM Podlahy CZ People 6:3 2:1
ST 16/10 19:30 Mediální mrchy UniStars Brno 2:0 1:0
PO 18/11 20:45 CZ Spieler Brno Vyšší princip 5:1 2:0
ÚT 19/11 19:30 Sport Centrum Srbská BKMK Topshoes.cz 6:3 3:2

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/10 20:30 Cordoba 06 KMK Dynamo Brno 0:3 0:1
PO 21/10 20:30 UniStars Brno Sport Centrum Srbská 1:4 0:3
PO 21/10 20:45 CZ Spieler Brno FC DM Podlahy 10:2 5:2
ÚT 22/10 20:15 The Reds Mediální mrchy 2:2 0:0
ST 23/10 20:15 CZ People FC Poutník 1552 3:0 2:0
NE 27/10 18:30 Vyšší princip BKMK Topshoes.cz 2:1 0:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/10 21:00 KMK Dynamo Brno CZ People 3:5 2:1
ÚT 29/10 20:15 BKMK Topshoes.cz UniStars Brno 6:1 5:1
ÚT 29/10 20:45 Sport Centrum Srbská The Reds 3:2 3:1
ST 30/10 19:30 Mediální mrchy Cordoba 06 1:9 1:5
ST 30/10 20:45 FC Poutník 1552 CZ Spieler Brno 0:5 knt.
ČT 31/10 21:00 FC DM Podlahy Vyšší princip 2:10 0:5

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/11 19:15 Vyšší princip UniStars Brno 9:1 3:0
PO 04/11 20:30 Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 3:1 2:0
PO 04/11 20:45 CZ Spieler Brno KMK Dynamo Brno 5:0 knt.
PO 04/11 21:00 FC DM Podlahy FC Poutník 1552 5:2 2:1
ÚT 05/11 20:15 The Reds BKMK Topshoes.cz 1:1 0:1
ST 06/11 19:00 CZ People Mediální mrchy 2:3 1:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/11 19:15 UniStars Brno The Reds 0:6 0:3
PO 11/11 19:30 FC Poutník 1552 Vyšší princip 1:9 0:3
PO 11/11 21:00 KMK Dynamo Brno FC DM Podlahy 2:6 1:1
ÚT 12/11 20:15 BKMK Topshoes.cz Cordoba 06 5:0 2:0
ST 13/11 20:45 Mediální mrchy CZ Spieler Brno 5:9 3:4
ST 27/11 20:30 Sport Centrum Srbská CZ People 8:1 3:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/03 19:00 KMK Dynamo Brno FC Poutník 1552
PO 30/03 20:45 UniStars Brno Cordoba 06
ÚT 31/03 20:15 CZ People BKMK Topshoes.cz
ÚT 31/03 20:45 Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno
ST 01/04 19:30 Mediální mrchy FC DM Podlahy
ČT 02/04 19:15 The Reds Vyšší princip

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/04 19:30 FC Poutník 1552 Mediální mrchy
PO 06/04 20:15 KMK Dynamo Brno Vyšší princip
PO 06/04 20:45 CZ Spieler Brno BKMK Topshoes.cz
ÚT 07/04 19:15 CZ People UniStars Brno
ÚT 07/04 19:30 FC DM Podlahy Sport Centrum Srbská
ST 08/04 20:15 The Reds Cordoba 06

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/04 20:15 Vyšší princip Cordoba 06
ÚT 14/04 19:00 BKMK Topshoes.cz FC DM Podlahy
ST 15/04 19:15 The Reds CZ People
ST 15/04 19:30 Mediální mrchy KMK Dynamo Brno
ST 15/04 20:45 UniStars Brno CZ Spieler Brno
ČT 16/04 21:00 Sport Centrum Srbská FC Poutník 1552

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/04 19:30 CZ Spieler Brno The Reds
PO 20/04 20:15 KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská
PO 20/04 20:45 FC Poutník 1552 BKMK Topshoes.cz
PO 20/04 20:45 Mediální mrchy Vyšší princip
ÚT 21/04 19:30 FC DM Podlahy UniStars Brno
ÚT 21/04 20:15 CZ People Cordoba 06

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 27/04 20:00 The Reds FC DM Podlahy
PO 27/04 20:15 Cordoba 06 CZ Spieler Brno
PO 27/04 20:15 Vyšší princip CZ People
PO 27/04 20:45 UniStars Brno FC Poutník 1552
ÚT 28/04 19:30 Sport Centrum Srbská Mediální mrchy
ÚT 28/04 20:15 BKMK Topshoes.cz KMK Dynamo Brno

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/05 19:30 FC Poutník 1552 The Reds
PO 04/05 20:15 KMK Dynamo Brno UniStars Brno
PO 04/05 20:45 CZ Spieler Brno CZ People
PO 04/05 20:45 Mediální mrchy BKMK Topshoes.cz
PO 04/05 21:00 FC DM Podlahy Cordoba 06
ČT 07/05 21:00 Sport Centrum Srbská Vyšší princip

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/05 20:15 Cordoba 06 FC Poutník 1552
PO 11/05 20:30 The Reds KMK Dynamo Brno
ÚT 12/05 19:15 CZ People FC DM Podlahy
ÚT 12/05 20:15 BKMK Topshoes.cz Sport Centrum Srbská
ÚT 12/05 20:15 Vyšší princip CZ Spieler Brno
ST 13/05 20:45 UniStars Brno Mediální mrchy

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/05 19:30 FC Poutník 1552 CZ People
PO 18/05 20:15 KMK Dynamo Brno Cordoba 06
PO 18/05 20:45 Mediální mrchy The Reds
ÚT 19/05 19:30 Sport Centrum Srbská UniStars Brno
ÚT 19/05 20:15 BKMK Topshoes.cz Vyšší princip
ÚT 19/05 20:45 FC DM Podlahy CZ Spieler Brno

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/05 20:15 Cordoba 06 Mediální mrchy
PO 25/05 20:15 Vyšší princip FC DM Podlahy
PO 25/05 20:30 The Reds Sport Centrum Srbská
PO 25/05 20:45 UniStars Brno BKMK Topshoes.cz
PO 25/05 20:45 CZ Spieler Brno FC Poutník 1552
ÚT 26/05 19:15 CZ People KMK Dynamo Brno

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/06 19:30 FC Poutník 1552 FC DM Podlahy
PO 01/06 20:15 KMK Dynamo Brno CZ Spieler Brno
PO 01/06 20:15 BKMK Topshoes.cz The Reds
PO 01/06 20:45 UniStars Brno Vyšší princip
ÚT 02/06 20:45 Sport Centrum Srbská Cordoba 06
ST 03/06 19:30 Mediální mrchy CZ People

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/06 19:00 Vyšší princip FC Poutník 1552
PO 08/06 20:30 The Reds UniStars Brno
ÚT 09/06 19:30 FC DM Podlahy KMK Dynamo Brno
ÚT 09/06 20:15 Cordoba 06 BKMK Topshoes.cz
ST 10/06 20:45 CZ Spieler Brno Mediální mrchy
ČT 11/06 19:15 CZ People Sport Centrum Srbská

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382