BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/09 18:15 Impérium Los Arbitros Lužánky Danczi
PO 02/09 19:15 Estudiantes C.F. Royal Flush VUT Sýkora
PO 02/09 19:15 Hooftrimmer Gunners MK Slatina Brno VUT Rek
ST 04/09 19:00 Cordoba 06 "B" The Reds "B" Řečkovice Kožnar
PO 23/09 18:45 Dynamo Haná SeaComp Chalabalova Kožnar
ČT 10/10 18:45 FCC František Vláčil Rebešovice Chalabalova Kožnar

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/09 18:00 Rebešovice Hooftrimmer Gunners Rebešovice Kocman
PO 09/09 19:00 Cordoba 06 "B" Beers United Řečkovice Teslík
ÚT 10/09 18:45 Dynamo Haná The Reds "B" Chalabalova Krempaský
ÚT 10/09 20:15 Royal Flush FCC František Vláčil VUT Rodina
ST 11/09 19:30 SeaComp Estudiantes C.F. Bohunice Durďák
ČT 12/09 19:00 MK Slatina Brno Impérium VUT Durďák

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/09 18:45 FCC František Vláčil SeaComp Chalabalova Teslík
PO 16/09 19:00 Impérium Rebešovice Lužánky Šlesinger
ÚT 17/09 18:45 Dynamo Haná Beers United Chalabalova Koryčanská
ÚT 17/09 19:00 Hooftrimmer Gunners Royal Flush VUT Rek
ČT 03/10 20:45 Los Arbitros MK Slatina Brno Řečkovice Jelínek
PÁ 04/10 18:45 Estudiantes C.F. The Reds "B" VUT Danczi

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/09 19:30 Los Arbitros Rebešovice Řečkovice Šlesinger
PO 23/09 19:30 Beers United Estudiantes C.F. Bohunice Teslík
ÚT 24/09 19:00 Royal Flush Impérium VUT Sýkora
ST 25/09 19:00 SeaComp Hooftrimmer Gunners Lužánky Kodras
ST 25/09 19:00 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná Řečkovice Marinč
ST 25/09 20:15 The Reds "B" FCC František Vláčil Lužánky Kodras

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 18:45 FCC František Vláčil Beers United Chalabalova Vašík
PO 30/09 19:15 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" VUT Klaudinger
PO 30/09 19:15 MK Slatina Brno Rebešovice VUT Danczi
PO 30/09 20:45 Los Arbitros Royal Flush Řečkovice Kugler
ST 02/10 19:00 Hooftrimmer Gunners The Reds "B" VUT Virčík
ST 02/10 19:00 Impérium SeaComp Lužánky Junek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/10 19:00 SeaComp Los Arbitros Lužánky Krondráf
PO 07/10 19:15 Royal Flush MK Slatina Brno VUT Rek
PO 07/10 20:45 Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil Řečkovice Šlesinger
ÚT 08/10 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Krondráf
ST 09/10 19:30 Beers United Hooftrimmer Gunners Bohunice Durďák
NE 20/10 19:30 The Reds "B" Impérium Lužánky Kožnar

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 18:45 FCC František Vláčil Dynamo Haná Chalabalova Vašík
PO 14/10 19:15 Royal Flush Rebešovice VUT Sýkora
ÚT 15/10 19:00 Impérium Beers United Lužánky Pham
ÚT 15/10 19:30 Los Arbitros The Reds "B" Řečkovice Kugler
ST 16/10 19:00 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" VUT Virčík
ST 16/10 19:30 MK Slatina Brno SeaComp VUT Krempaský

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 19:00 The Reds "B" MK Slatina Brno Lužánky Danczi
PO 21/10 19:00 Cordoba 06 "B" Impérium Řečkovice Sasín
PO 21/10 19:15 Estudiantes C.F. FCC František Vláčil VUT Krempaský
PO 21/10 19:30 Beers United Los Arbitros Bohunice Jelínek
ÚT 22/10 18:45 Dynamo Haná Hooftrimmer Gunners Chalabalova Pindeš
ČT 24/10 20:15 SeaComp Rebešovice Lužánky Kožnar

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/10 19:00 Los Arbitros Cordoba 06 "B" Řečkovice Jelínek
ST 30/10 19:00 Impérium Dynamo Haná Lužánky Krondráf
ST 30/10 19:00 Royal Flush SeaComp VUT Sýkora
ST 30/10 20:45 Hooftrimmer Gunners Estudiantes C.F. VUT Kocman
ČT 31/10 20:30 The Reds "B" Rebešovice Lužánky Pham
ST 13/11 20:15 MK Slatina Brno Beers United VUT Virčík

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/11 18:45 Dynamo Haná Los Arbitros Chalabalova Rek
PO 04/11 19:30 Beers United Rebešovice Bohunice Pham
ST 06/11 19:00 Cordoba 06 "B" MK Slatina Brno Řečkovice Kugler
ST 06/11 19:00 Estudiantes C.F. Impérium VUT Pham
ST 06/11 20:15 The Reds "B" Royal Flush Lužánky Kocman
ST 27/11 18:45 FCC František Vláčil Hooftrimmer Gunners Chalabalova Teslík

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/11 18:15 Cordoba 06 "B" Rebešovice Řečkovice Kugler
PO 11/11 19:00 Impérium FCC František Vláčil Lužánky Sasín
PO 11/11 19:15 Royal Flush Beers United VUT Pindeš
PO 11/11 20:30 MK Slatina Brno Dynamo Haná VUT Pindeš
PO 11/11 20:45 Los Arbitros Estudiantes C.F. Řečkovice Kugler
ST 13/11 19:00 SeaComp The Reds "B" Lužánky Krondráf

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/11 18:15 Cordoba 06 "B" Royal Flush Řečkovice Gebhart
PO 18/11 18:45 Dynamo Haná Rebešovice Chalabalova Koryčanská
PO 18/11 18:45 FCC František Vláčil Los Arbitros Chalabalova Pindeš
PO 18/11 19:15 Estudiantes C.F. MK Slatina Brno VUT Rek
PO 18/11 19:15 Hooftrimmer Gunners Impérium VUT Teslík
ST 20/11 19:30 Beers United SeaComp Bohunice Sasín

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/11 19:15 MK Slatina Brno FCC František Vláčil VUT Koryčanská
PO 25/11 19:15 Estudiantes C.F. Rebešovice VUT Pindeš
PO 25/11 19:30 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners Řečkovice Kugler
ÚT 26/11 19:00 Royal Flush Dynamo Haná VUT Virčík
ST 27/11 19:00 SeaComp Cordoba 06 "B" Lužánky Rodina
ST 27/11 20:15 The Reds "B" Beers United Lužánky Rodina

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/03 17:00 Rebešovice FCC František Vláčil Rebešovice Nebyl delegován
PO 23/03 19:00 Royal Flush Estudiantes C.F. VUT Nebyl delegován
PO 23/03 20:30 Los Arbitros Impérium Řečkovice Nebyl delegován
ST 25/03 19:30 SeaComp Dynamo Haná Bohunice Nebyl delegován
ST 25/03 20:45 The Reds "B" Cordoba 06 "B" VUT Nebyl delegován
ČT 26/03 19:00 MK Slatina Brno Hooftrimmer Gunners VUT Nebyl delegován

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/03 19:30 Beers United Cordoba 06 "B" Bohunice Nebyl delegován
PO 30/03 20:15 Estudiantes C.F. SeaComp VUT Nebyl delegován
ÚT 31/03 18:45 FCC František Vláčil Royal Flush Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 31/03 20:15 Hooftrimmer Gunners Rebešovice VUT Nebyl delegován
ČT 02/04 18:00 Impérium MK Slatina Brno Lužánky Nebyl delegován
ČT 02/04 20:15 The Reds "B" Dynamo Haná VUT Nebyl delegován

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/04 18:15 Rebešovice Impérium Rebešovice Nebyl delegován
PO 06/04 20:15 MK Slatina Brno Los Arbitros VUT Nebyl delegován
ÚT 07/04 20:15 Royal Flush Hooftrimmer Gunners VUT Nebyl delegován
ST 08/04 19:30 Beers United Dynamo Haná Bohunice Nebyl delegován
ST 08/04 20:45 SeaComp FCC František Vláčil Bohunice Nebyl delegován
ČT 09/04 20:15 The Reds "B" Estudiantes C.F. VUT Nebyl delegován

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 14/04 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 14/04 19:15 Impérium Royal Flush Lužánky Nebyl delegován
ST 15/04 20:45 Hooftrimmer Gunners SeaComp VUT Nebyl delegován
ČT 16/04 18:30 Rebešovice Los Arbitros Rebešovice Nebyl delegován
ČT 16/04 18:45 FCC František Vláčil The Reds "B" Chalabalova Nebyl delegován
ČT 16/04 20:15 Estudiantes C.F. Beers United VUT Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/04 18:30 Rebešovice MK Slatina Brno Rebešovice Nebyl delegován
PO 20/04 19:00 Royal Flush Los Arbitros VUT Nebyl delegován
PO 20/04 19:30 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. Řečkovice Nebyl delegován
ST 22/04 19:30 SeaComp Impérium Bohunice Nebyl delegován
ST 22/04 20:45 Beers United FCC František Vláčil Bohunice Nebyl delegován
ČT 23/04 20:15 The Reds "B" Hooftrimmer Gunners VUT Nebyl delegován

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/04 18:45 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" Chalabalova Nebyl delegován
PO 27/04 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush VUT Nebyl delegován
PO 27/04 19:00 Estudiantes C.F. Dynamo Haná VUT Nebyl delegován
PO 27/04 19:30 Los Arbitros SeaComp Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 28/04 20:15 Impérium The Reds "B" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 28/04 20:15 Hooftrimmer Gunners Beers United VUT Nebyl delegován

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/05 19:00 Cordoba 06 "B" Hooftrimmer Gunners Řečkovice Nebyl delegován
PO 04/05 19:00 Rebešovice Royal Flush Rebešovice Nebyl delegován
ÚT 05/05 18:45 Dynamo Haná FCC František Vláčil Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 05/05 20:15 The Reds "B" Los Arbitros VUT Nebyl delegován
ST 06/05 19:30 SeaComp MK Slatina Brno Bohunice Nebyl delegován
ST 06/05 20:45 Beers United Impérium Bohunice Nebyl delegován

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/05 18:00 Impérium Cordoba 06 "B" Lužánky Nebyl delegován
PO 11/05 18:45 FCC František Vláčil Estudiantes C.F. Chalabalova Nebyl delegován
PO 11/05 19:30 Los Arbitros Beers United Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 12/05 19:00 Hooftrimmer Gunners Dynamo Haná VUT Nebyl delegován
ČT 14/05 19:00 Rebešovice SeaComp Rebešovice Nebyl delegován
ČT 14/05 20:15 MK Slatina Brno The Reds "B" VUT Nebyl delegován

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/05 19:30 Beers United MK Slatina Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 18/05 20:15 Estudiantes C.F. Hooftrimmer Gunners VUT Nebyl delegován
ÚT 19/05 18:45 Dynamo Haná Impérium Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 19/05 20:30 Cordoba 06 "B" Los Arbitros Řečkovice Nebyl delegován
ST 20/05 20:45 SeaComp Royal Flush Bohunice Nebyl delegován
ČT 21/05 19:15 Rebešovice The Reds "B" Rebešovice Nebyl delegován

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/05 19:15 Impérium Estudiantes C.F. Lužánky Nebyl delegován
PO 25/05 19:30 Rebešovice Beers United Rebešovice Nebyl delegován
PO 25/05 19:30 Los Arbitros Dynamo Haná Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 26/05 20:15 MK Slatina Brno Cordoba 06 "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 26/05 20:15 Hooftrimmer Gunners FCC František Vláčil VUT Nebyl delegován
ČT 28/05 20:15 Royal Flush The Reds "B" VUT Nebyl delegován

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/06 19:00 Estudiantes C.F. Los Arbitros VUT Nebyl delegován
PO 01/06 19:30 Rebešovice Cordoba 06 "B" Rebešovice Nebyl delegován
ÚT 02/06 18:45 FCC František Vláčil Impérium Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 02/06 18:45 Dynamo Haná MK Slatina Brno Chalabalova Nebyl delegován
ST 03/06 19:30 Beers United Royal Flush Bohunice Nebyl delegován
ČT 04/06 20:15 The Reds "B" SeaComp VUT Nebyl delegován

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 04/06 20:15 Impérium Hooftrimmer Gunners Lužánky Nebyl delegován
PO 08/06 19:00 MK Slatina Brno Estudiantes C.F. VUT Nebyl delegován
PO 08/06 19:30 Los Arbitros FCC František Vláčil Řečkovice Nebyl delegován
PO 08/06 20:15 Royal Flush Cordoba 06 "B" VUT Nebyl delegován
ST 10/06 19:30 SeaComp Beers United Bohunice Nebyl delegován
ČT 11/06 19:30 Rebešovice Dynamo Haná Rebešovice Nebyl delegován

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/04 20:45 Cordoba 06 "B" SeaComp Řečkovice Nebyl delegován
PO 13/04 20:45 Beers United The Reds "B" Bohunice Nebyl delegován
ČT 23/04 18:45 Dynamo Haná Royal Flush Chalabalova Nebyl delegován
ČT 07/05 19:00 Rebešovice Estudiantes C.F. Rebešovice Nebyl delegován
ČT 11/06 18:45 FCC František Vláčil MK Slatina Brno Chalabalova Nebyl delegován
ČT 11/06 20:15 Hooftrimmer Gunners Los Arbitros VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382