BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 30/08 18:30 FC Habrůvka FC Rom Star Habrůvka Kocman
ÚT 03/09 19:30 Cordoba 06 "C" Sparta Řečkovice Kačanolli
ÚT 03/09 20:45 FC Fénix Brno FC Zebra Srbská Moder
ST 04/09 20:15 FC Jaguars Brno FC Rebels Řečkovice Kožnar
ST 04/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" Bohunice Vašík
PÁ 06/09 19:30 C.F. Relax TJ Sokol Březina Řečkovice Kugler

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 08/09 20:30 FC Rom Star FC Jaguars Brno Srbská Filo
PO 09/09 21:00 FC Zebra FC Habrůvka Srbská Danczi
ÚT 10/09 19:30 Royal Flush "B" FC Fénix Brno Srbská Rek
ST 11/09 19:00 TJ Sokol Březina Cordoba 06 "C" Březina Rek
ST 11/09 19:30 AMENINA 08 C.F. Relax Řečkovice Sasín
ČT 12/09 21:00 Sparta CZ Spieler Brno "B" Srbská Krempaský

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/09 18:00 FC Habrůvka Royal Flush "B" Habrůvka Kocman
SO 14/09 16:30 FC Rebels FC Rom Star Srbská Nebyl delegován
ST 18/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina Bohunice Kocman
ST 18/09 19:30 FC Jaguars Brno FC Zebra Řečkovice Marinč
ČT 19/09 19:30 Cordoba 06 "C" AMENINA 08 Řečkovice Jelínek
ČT 19/09 21:00 FC Fénix Brno Sparta Srbská Landa

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/09 19:30 TJ Sokol Březina FC Fénix Brno Březina Kocman
PÁ 20/09 20:30 FC Zebra FC Rebels Srbská Landa
PO 23/09 21:00 Sparta FC Habrůvka Srbská Landa
ST 25/09 20:15 C.F. Relax Cordoba 06 "C" Řečkovice Landa
ČT 26/09 20:45 AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Kugler
ČT 26/09 21:00 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno Srbská Kačanolli

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/09 18:30 FC Habrůvka TJ Sokol Březina Habrůvka Filo
ÚT 01/10 19:30 FC Fénix Brno AMENINA 08 Srbská Moder
ÚT 01/10 19:30 FC Jaguars Brno Sparta Řečkovice Marinč
ST 02/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" C.F. Relax Bohunice Rek
ČT 03/10 21:00 FC Rebels Royal Flush "B" Srbská Landa
SO 02/11 20:15 FC Rom Star FC Zebra Lužánky Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/10 19:00 TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno Březina Junek
PÁ 04/10 19:15 Royal Flush "B" FC Rom Star Srbská Moder
PO 07/10 19:30 AMENINA 08 FC Habrůvka Řečkovice Šlesinger
ÚT 08/10 20:45 Sparta FC Rebels Srbská Rodina
ST 09/10 19:30 C.F. Relax FC Fénix Brno Řečkovice Kugler
ČT 10/10 19:30 Cordoba 06 "C" CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Kocman

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 11/10 19:15 FC Rebels TJ Sokol Březina Srbská Moder
PÁ 11/10 20:30 FC Zebra Royal Flush "B" Srbská Moder
ST 16/10 19:00 FC Habrůvka C.F. Relax Habrůvka Kocman
ST 16/10 19:30 FC Jaguars Brno AMENINA 08 Řečkovice Kugler
ČT 17/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "C" Srbská Sýkora
NE 20/10 20:45 FC Rom Star Sparta Lužánky Kožnar

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 18/10 18:30 TJ Sokol Březina FC Rom Star Březina Junek
ÚT 22/10 19:30 Sparta FC Zebra Srbská Sýkora
ST 23/10 18:15 C.F. Relax FC Jaguars Brno Řečkovice Kugler
ST 23/10 19:30 AMENINA 08 FC Rebels Řečkovice Kugler
ST 23/10 20:45 Cordoba 06 "C" FC Habrůvka Řečkovice Kugler
PO 28/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Fénix Brno Bohunice Krempaský

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 25/10 19:00 FC Habrůvka CZ Spieler Brno "B" Habrůvka Maša
PÁ 25/10 19:15 Royal Flush "B" Sparta Srbská Pham
PÁ 25/10 20:30 FC Zebra TJ Sokol Březina Srbská Pham
NE 27/10 20:15 FC Rom Star AMENINA 08 Lužánky Filo
ÚT 29/10 19:30 FC Rebels C.F. Relax Srbská Rek
ČT 28/11 19:00 FC Jaguars Brno Cordoba 06 "C" Řečkovice Kožnar

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/11 19:30 Cordoba 06 "C" FC Rebels Řečkovice Kugler
ÚT 05/11 19:30 AMENINA 08 FC Zebra Řečkovice Kugler
ÚT 05/11 19:30 FC Fénix Brno FC Habrůvka Srbská Sýkora
ST 06/11 20:15 C.F. Relax FC Rom Star Řečkovice Kugler
ST 06/11 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 18/11 21:00 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina Srbská Krempaský

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 07/11 21:00 FC Rebels CZ Spieler Brno "B" Srbská Sýkora
NE 10/11 20:00 FC Rom Star Cordoba 06 "C" Lužánky Krempaský
PO 11/11 19:00 TJ Sokol Březina Sparta Březina Rek
ÚT 12/11 19:30 FC Zebra C.F. Relax Srbská Rodina
ST 13/11 19:30 FC Jaguars Brno FC Fénix Brno Řečkovice Danczi
ČT 14/11 21:00 Royal Flush "B" AMENINA 08 Srbská Sýkora

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/11 19:00 Cordoba 06 "C" FC Zebra Řečkovice Danczi
NE 17/11 16:00 FC Habrůvka FC Jaguars Brno Habrůvka Rek
PO 18/11 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Rom Star Bohunice Sýkora
ÚT 19/11 19:30 AMENINA 08 Sparta Řečkovice Marinč
ÚT 19/11 20:45 FC Fénix Brno FC Rebels Srbská Moder
ST 20/11 19:30 C.F. Relax Royal Flush "B" Řečkovice Kugler

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 21/11 21:00 FC Zebra CZ Spieler Brno "B" Srbská Sýkora
NE 24/11 20:15 FC Rom Star FC Fénix Brno Lužánky Krempaský
PO 25/11 21:00 FC Rebels FC Habrůvka Srbská Sýkora
ÚT 26/11 19:30 Sparta C.F. Relax Srbská Sýkora
ÚT 26/11 20:45 Royal Flush "B" Cordoba 06 "C" Srbská Sýkora
ST 27/11 19:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina Řečkovice Kocman

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 26/03 19:15 Sparta Cordoba 06 "C" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 09/06 20:45 FC Zebra FC Fénix Brno Řečkovice Čápek
ST 10/06 19:00 Royal Flush "B" CZ Spieler Brno "B" VUT Rek
PÁ 12/06 19:30 TJ Sokol Březina C.F. Relax Březina Filo
ÚT 23/06 19:00 FC Rom Star FC Habrůvka Lužánky Nebyl delegován
ÚT 23/06 20:15 FC Rebels FC Jaguars Brno Lužánky Vogel

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 02/04 18:45 Cordoba 06 "C" TJ Sokol Březina Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 16/06 19:30 FC Jaguars Brno FC Rom Star Řečkovice Junek
ÚT 16/06 20:45 FC Fénix Brno Royal Flush "B" Řečkovice Junek
ÚT 16/06 20:45 C.F. Relax AMENINA 08 Řečkovice Kugler
ST 17/06 20:45 CZ Spieler Brno "B" Sparta Bohunice Pindeš
PÁ 03/07 19:00 FC Habrůvka FC Zebra Habrůvka Rek

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 18/06 19:00 FC Zebra FC Jaguars Brno VUT Sýkora
PÁ 19/06 19:00 TJ Sokol Březina CZ Spieler Brno "B" Březina Nebyl delegován
ST 24/06 20:30 Sparta FC Fénix Brno Lužánky Junek
PO 29/06 19:30 AMENINA 08 Cordoba 06 "C" Řečkovice Luu
ÚT 30/06 20:15 Royal Flush "B" FC Habrůvka VUT Vinklárek
ČT 02/07 20:15 FC Rom Star FC Rebels Lužánky Vinklárek

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 18/06 20:45 CZ Spieler Brno "B" AMENINA 08 Řečkovice Nebyl delegován
PÁ 19/06 19:00 FC Habrůvka Sparta Habrůvka Čápek
ÚT 23/06 20:45 Cordoba 06 "C" C.F. Relax Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 30/06 19:30 FC Fénix Brno TJ Sokol Březina Řečkovice Kugler
ČT 02/07 19:30 FC Jaguars Brno Royal Flush "B" Řečkovice Kugler
ÚT 07/07 19:00 FC Rebels FC Zebra Lužánky Sýkora

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 18/06 20:15 Royal Flush "B" FC Rebels VUT Sýkora
PO 22/06 20:45 AMENINA 08 FC Fénix Brno Řečkovice Luu
ČT 25/06 19:30 C.F. Relax CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Kugler
PO 29/06 20:15 FC Zebra FC Rom Star VUT Jelínek
ST 08/07 20:30 Sparta FC Jaguars Brno Lužánky Krempaský
PÁ 10/07 19:00 TJ Sokol Březina FC Habrůvka Březina Filo

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 29/04 20:45 CZ Spieler Brno "B" Cordoba 06 "C" Bohunice Nebyl delegován
ČT 28/05 20:45 FC Fénix Brno C.F. Relax Řečkovice Luu
PÁ 26/06 19:00 FC Habrůvka AMENINA 08 Habrůvka Rek
ČT 09/07 19:00 FC Rom Star Royal Flush "B" Lužánky Rodina
PO 13/07 19:30 FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina Řečkovice Luu
ST 15/07 20:30 FC Rebels Sparta Lužánky Vinklárek

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 18/06 19:30 C.F. Relax FC Habrůvka Řečkovice Kugler
ČT 18/06 20:15 Cordoba 06 "C" FC Fénix Brno Řečkovice Krempaský
ÚT 23/06 20:15 Royal Flush "B" FC Zebra VUT Vinklárek
PÁ 26/06 19:30 TJ Sokol Březina FC Rebels Březina Nebyl delegován
PO 06/07 19:30 AMENINA 08 FC Jaguars Brno Řečkovice Luu
ČT 16/07 19:00 Sparta FC Rom Star Lužánky Sýkora

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 12/05 19:00 FC Zebra Sparta VUT Kocman
ST 13/05 18:30 FC Habrůvka Cordoba 06 "C" Habrůvka Kocman
ST 13/05 19:30 FC Jaguars Brno C.F. Relax Řečkovice Luu
ST 13/05 20:45 FC Rebels AMENINA 08 Lužánky Čápek
ČT 14/05 20:15 FC Fénix Brno CZ Spieler Brno "B" VUT Sýkora
SO 16/05 16:00 FC Rom Star TJ Sokol Březina Lužánky Danczi

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/05 20:00 TJ Sokol Březina FC Zebra Habrůvka Rodina
PO 18/05 18:45 Cordoba 06 "C" FC Jaguars Brno Chalabalova Vogel
PO 18/05 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Habrůvka Bohunice Kocman
ST 20/05 19:30 C.F. Relax FC Rebels Řečkovice Sasín
ST 20/05 19:30 AMENINA 08 FC Rom Star Řečkovice Luu
ČT 21/05 20:30 Sparta Royal Flush "B" Lužánky Kožnar

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 22/05 19:00 TJ Sokol Březina Royal Flush "B" Březina Rek
PÁ 22/05 19:00 FC Habrůvka FC Fénix Brno Habrůvka Obořil
PÁ 22/05 19:15 FC Rom Star C.F. Relax Lužánky Krempaský
ÚT 26/05 19:00 FC Zebra AMENINA 08 VUT Sýkora
ST 27/05 19:30 FC Jaguars Brno CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Kugler
ČT 28/05 20:30 FC Rebels Cordoba 06 "C" Lužánky Krempaský

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 29/05 19:00 Cordoba 06 "C" FC Rom Star Lužánky Kožnar
ST 03/06 19:30 C.F. Relax FC Zebra Řečkovice Koryčanská
ST 03/06 19:30 AMENINA 08 Royal Flush "B" Řečkovice Pindeš
ST 03/06 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Rebels Bohunice Rek
ST 03/06 20:45 Sparta TJ Sokol Březina Lužánky Krempaský
ČT 04/06 20:15 FC Fénix Brno FC Jaguars Brno VUT Vogel

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 09/06 19:15 Sparta AMENINA 08 Lužánky Nebyl delegován
ÚT 09/06 19:30 FC Jaguars Brno FC Habrůvka Řečkovice Kugler
ÚT 09/06 20:15 Royal Flush "B" C.F. Relax VUT Vogel
ČT 11/06 18:00 FC Rebels FC Fénix Brno Lužánky Vinklárek
ČT 11/06 20:15 FC Zebra Cordoba 06 "C" VUT Rek
ČT 11/06 20:30 FC Rom Star CZ Spieler Brno "B" Lužánky Vinklárek

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/05 19:00 FC Fénix Brno FC Rom Star VUT Sýkora
ST 20/05 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Zebra Bohunice Vašík
PÁ 29/05 19:00 TJ Sokol Březina AMENINA 08 Březina Nebyl delegován
PÁ 05/06 19:00 FC Habrůvka FC Rebels Habrůvka Rek
ČT 25/06 19:30 Cordoba 06 "C" Royal Flush "B" Řečkovice Luu
ÚT 30/06 20:45 C.F. Relax Sparta Řečkovice Čápek

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382