BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 30/08 18:30 FC Habrůvka FC Rom Star 2:3 1:1
ÚT 03/09 19:30 Cordoba 06 "C" Sparta 2:3 1:1
ÚT 03/09 20:45 FC Fénix Brno FC Zebra 1:5 1:2
ST 04/09 20:15 FC Jaguars Brno FC Rebels 3:1 1:0
ST 04/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" 7:2 0:1
PÁ 06/09 19:30 C.F. Relax TJ Sokol Březina 5:4 1:2

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 08/09 20:30 FC Rom Star FC Jaguars Brno 2:5 0:2
PO 09/09 21:00 FC Zebra FC Habrůvka 5:1 1:0
ÚT 10/09 19:30 Royal Flush "B" FC Fénix Brno 3:3 2:3
ST 11/09 19:00 TJ Sokol Březina Cordoba 06 "C" 7:2 4:2
ST 11/09 19:30 AMENINA 08 C.F. Relax 1:1 1:1
ČT 12/09 21:00 Sparta CZ Spieler Brno "B" 3:8 0:5

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/09 18:00 FC Habrůvka Royal Flush "B" 1:1 0:0
SO 14/09 16:30 FC Rebels FC Rom Star 0:5 knt.
ST 18/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina 4:1 3:0
ST 18/09 19:30 FC Jaguars Brno FC Zebra 2:8 1:6
ČT 19/09 19:30 Cordoba 06 "C" AMENINA 08 3:2 1:1
ČT 19/09 21:00 FC Fénix Brno Sparta 3:5 2:3

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/09 19:30 TJ Sokol Březina FC Fénix Brno 6:0 4:0
PÁ 20/09 20:30 FC Zebra FC Rebels 4:1 1:1
PO 23/09 21:00 Sparta FC Habrůvka 4:3 3:1
ST 25/09 20:15 C.F. Relax Cordoba 06 "C" 1:0 1:0
ČT 26/09 20:45 AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" 2:7 0:4
ČT 26/09 21:00 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno 3:0 1:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/09 18:30 FC Habrůvka TJ Sokol Březina 2:4 1:1
ÚT 01/10 19:30 FC Fénix Brno AMENINA 08 4:6 1:4
ÚT 01/10 19:30 FC Jaguars Brno Sparta 3:3 2:1
ST 02/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" C.F. Relax 11:4 7:2
ČT 03/10 21:00 FC Rebels Royal Flush "B" 6:1 5:0
SO 02/11 20:15 FC Rom Star FC Zebra 0:5 knt.

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/10 19:00 TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno 3:2 1:0
PÁ 04/10 19:15 Royal Flush "B" FC Rom Star 2:4 1:2
PO 07/10 19:30 AMENINA 08 FC Habrůvka 2:3 2:2
ÚT 08/10 20:45 Sparta FC Rebels 4:2 3:1
ST 09/10 19:30 C.F. Relax FC Fénix Brno 3:3 2:2
ČT 10/10 19:30 Cordoba 06 "C" CZ Spieler Brno "B" 3:5 1:2

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 11/10 19:15 FC Rebels TJ Sokol Březina 1:2 0:2
PÁ 11/10 20:30 FC Zebra Royal Flush "B" 3:1 1:0
ST 16/10 19:00 FC Habrůvka C.F. Relax 1:0 1:0
ST 16/10 19:30 FC Jaguars Brno AMENINA 08 1:5 1:3
ČT 17/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "C" 1:5 0:3
NE 20/10 20:45 FC Rom Star Sparta 1:12 0:7

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 18/10 18:30 TJ Sokol Březina FC Rom Star 5:1 4:0
ÚT 22/10 19:30 Sparta FC Zebra 4:2 3:1
ST 23/10 18:15 C.F. Relax FC Jaguars Brno 0:5 0:3
ST 23/10 19:30 AMENINA 08 FC Rebels 3:5 3:1
ST 23/10 20:45 Cordoba 06 "C" FC Habrůvka 7:1 knt.
PO 28/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Fénix Brno 10:1 4:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 25/10 19:00 FC Habrůvka CZ Spieler Brno "B" 0:5 0:2
PÁ 25/10 19:15 Royal Flush "B" Sparta 1:6 0:4
PÁ 25/10 20:30 FC Zebra TJ Sokol Březina 0:5 0:4
NE 27/10 20:15 FC Rom Star AMENINA 08 1:0 1:0
ÚT 29/10 19:30 FC Rebels C.F. Relax 1:3 1:2
ČT 28/11 19:00 FC Jaguars Brno Cordoba 06 "C" 4:1 3:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/11 19:30 Cordoba 06 "C" FC Rebels 4:8 2:6
ÚT 05/11 19:30 AMENINA 08 FC Zebra 0:4 0:0
ÚT 05/11 19:30 FC Fénix Brno FC Habrůvka 8:2 4:0
ST 06/11 20:15 C.F. Relax FC Rom Star 2:1 1:1
ST 06/11 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno 5:0 knt.
PO 18/11 21:00 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 2:4 1:3

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 07/11 21:00 FC Rebels CZ Spieler Brno "B" 1:2 1:1
NE 10/11 20:00 FC Rom Star Cordoba 06 "C" 1:11 1:5
PO 11/11 19:00 TJ Sokol Březina Sparta 2:1 1:0
ÚT 12/11 19:30 FC Zebra C.F. Relax 5:2 1:0
ST 13/11 19:30 FC Jaguars Brno FC Fénix Brno 6:3 2:1
ČT 14/11 21:00 Royal Flush "B" AMENINA 08 6:1 3:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/11 19:00 Cordoba 06 "C" FC Zebra 1:2 1:0
NE 17/11 16:00 FC Habrůvka FC Jaguars Brno 0:2 0:1
PO 18/11 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Rom Star 7:2 3:0
ÚT 19/11 19:30 AMENINA 08 Sparta 1:2 1:0
ÚT 19/11 20:45 FC Fénix Brno FC Rebels 5:1 3:0
ST 20/11 19:30 C.F. Relax Royal Flush "B" 3:4 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 21/11 21:00 FC Zebra CZ Spieler Brno "B" 0:8 0:5
NE 24/11 20:15 FC Rom Star FC Fénix Brno 6:6 2:3
PO 25/11 21:00 FC Rebels FC Habrůvka 1:6 1:1
ÚT 26/11 19:30 Sparta C.F. Relax 3:2 0:1
ÚT 26/11 20:45 Royal Flush "B" Cordoba 06 "C" 6:5 2:2
ST 27/11 19:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina 0:4 0:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382