BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. DOBRÉ PIVO liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 29/08 18:30 SK Veselka FC Pivnice u Čápa 7:0 4:0
NE 01/09 20:00 Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp "B" 3:2 1:1
ÚT 03/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" TJ BARAN 6:2 6:0
ÚT 03/09 19:00 Kaša Team RTG Fraktury 1:3 1:3
ÚT 03/09 20:15 FC Erekce Sokol Křtiny 14:0 5:0
ÚT 03/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Moravia Brno 4:0 0:0
ST 04/09 19:30 FC Dvorska Bitches 6:7 3:2

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 08/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" 8:2 3:0
ST 11/09 20:15 TJ BARAN FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
ST 11/09 20:45 FC Dvorska Moravia Brno 5:3 2:0
ST 11/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" RTG Fraktury 3:6 0:5
ČT 12/09 18:00 Sokol Křtiny FC Jaguars Brno "B" 3:1 2:1
ČT 12/09 19:30 FC Erekce Bitches 3:2 2:1
ČT 03/10 20:45 SeaComp "B" Kaša Team 3:2 2:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 17/09 19:00 Kaša Team SK Veselka 2:3 1:1
ÚT 17/09 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" TJ BARAN 5:0 2:0
ST 18/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" Bitches 3:6 1:2
ST 18/09 19:30 FC Erekce FC Dvorska 1:4 1:1
ST 18/09 20:15 FC Pivnice u Čápa Sokol Křtiny 0:4 0:1
ST 18/09 20:15 Moravia Brno RTG Fraktury 2:6 1:2
ČT 19/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" SeaComp "B" 6:0 3:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/09 19:30 FC Dvorska RTG Fraktury 4:8 1:3
PÁ 20/09 17:45 Sokol Křtiny Hooftrimmer Gunners "B" 7:2 2:1
NE 22/09 16:00 SK Veselka KMK Dynamo Brno "B" 1:3 1:2
ÚT 24/09 19:00 TJ BARAN Kaša Team 2:9 1:4
ČT 26/09 19:00 SeaComp "B" Moravia Brno 3:5 2:3
ČT 26/09 19:00 FC Erekce FC Jaguars Brno "B" 5:3 3:1
ČT 26/09 20:15 Bitches FC Pivnice u Čápa 1:4 1:4

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/09 21:00 RTG Fraktury SeaComp "B" 6:5 4:1
ÚT 01/10 19:00 Kaša Team Sokol Křtiny 7:2 4:0
ÚT 01/10 19:00 Moravia Brno SK Veselka 1:4 1:3
ÚT 01/10 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" Bitches 5:3 4:1
ÚT 01/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN 2:1 1:0
ST 02/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" FC Dvorska 2:1 1:1
ST 02/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Erekce 2:5 1:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 08/10 19:00 TJ BARAN Moravia Brno 5:0 0:0
ÚT 08/10 19:00 FC Erekce Hooftrimmer Gunners "B" 2:2 0:1
ST 09/10 19:30 FC Dvorska SeaComp "B" 10:2 2:0
ST 09/10 20:15 FC Jaguars Brno "B" FC Pivnice u Čápa 2:3 0:2
ČT 10/10 19:00 Bitches Kaša Team 0:4 0:1
ČT 10/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Sokol Křtiny 2:4 1:1
SO 19/10 14:30 SK Veselka RTG Fraktury 2:1 1:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/10 20:15 RTG Fraktury TJ BARAN 4:0 2:0
ÚT 15/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Jaguars Brno "B" 8:1 3:1
ÚT 15/10 20:15 SeaComp "B" SK Veselka 1:3 1:2
ST 16/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Dvorska 7:4 4:2
ST 16/10 20:15 Moravia Brno Sokol Křtiny 3:1 2:1
ST 16/10 20:45 Kaša Team FC Erekce 1:2 1:0
ČT 17/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" Bitches 7:1 5:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/10 20:15 RTG Fraktury Sokol Křtiny 7:4 4:0
ÚT 22/10 19:00 TJ BARAN SeaComp "B" 2:0 0:0
ÚT 22/10 19:00 FC Jaguars Brno "B" Kaša Team 0:2 0:0
ST 23/10 19:00 FC Pivnice u Čápa Hooftrimmer Gunners "B" 2:6 1:1
ST 23/10 19:30 FC Dvorska SK Veselka 3:3 1:1
ST 23/10 20:15 FC Erekce KMK Dynamo Brno "B" 1:3 0:2
ČT 24/10 18:00 Bitches Moravia Brno 1:4 0:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 29/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Dvorska 8:2 3:0
ÚT 29/10 19:00 Kaša Team FC Pivnice u Čápa 1:1 0:1
ÚT 29/10 19:00 RTG Fraktury Bitches 10:5 4:1
ÚT 29/10 20:15 SeaComp "B" Sokol Křtiny 3:3 2:3
ST 30/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno "B" 2:1 2:0
ST 30/10 20:15 Moravia Brno FC Erekce 3:1 2:1
ČT 07/11 18:00 SK Veselka TJ BARAN 9:0 5:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 03/11 15:00 Sokol Křtiny SK Veselka 1:6 0:2
PO 04/11 20:30 FC Erekce RTG Fraktury 3:10 0:4
ÚT 05/11 19:00 Bitches SeaComp "B" 5:3 4:1
ÚT 05/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team 1:7 0:3
ST 06/11 19:30 FC Dvorska TJ BARAN 9:2 4:0
ST 06/11 20:15 FC Jaguars Brno "B" Moravia Brno 1:0 0:0
ČT 07/11 20:15 FC Pivnice u Čápa KMK Dynamo Brno "B" 4:3 1:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/11 20:15 SeaComp "B" FC Erekce 2:0 1:0
ÚT 12/11 20:15 Bitches SK Veselka 1:5 0:2
ÚT 12/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Hooftrimmer Gunners "B" 1:4 0:1
ST 13/11 19:00 Kaša Team FC Dvorska 2:2 0:0
ST 13/11 20:15 Moravia Brno FC Pivnice u Čápa 2:4 1:1
ST 13/11 20:15 TJ BARAN Sokol Křtiny 1:6 1:2
PÁ 15/11 18:00 RTG Fraktury FC Jaguars Brno "B" 6:3 2:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/11 19:30 FC Dvorska Sokol Křtiny 0:2 0:0
ÚT 19/11 19:00 Bitches TJ BARAN 3:2 2:0
ÚT 19/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SeaComp "B" 5:2 3:1
ÚT 19/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Moravia Brno 4:3 2:1
ÚT 19/11 20:15 FC Erekce SK Veselka 1:1 0:1
ÚT 19/11 20:15 Kaša Team KMK Dynamo Brno "B" 1:2 0:1
ST 20/11 20:15 FC Pivnice u Čápa RTG Fraktury 4:5 2:3

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 23/11 18:00 RTG Fraktury Hooftrimmer Gunners "B" 5:0 0:0
ÚT 26/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SK Veselka 2:3 1:1
ÚT 26/11 19:00 Bitches Sokol Křtiny 4:5 2:4
ÚT 26/11 20:15 TJ BARAN FC Erekce 0:1 0:1
ST 27/11 19:00 Moravia Brno Kaša Team 1:5 1:3
ST 27/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" FC Dvorska 2:7 0:3
ČT 28/11 19:00 SeaComp "B" FC Pivnice u Čápa 2:3 0:1

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/03 17:00 Sokol Křtiny FC Erekce
PO 23/03 18:00 RTG Fraktury Kaša Team
ÚT 24/03 18:00 FC Pivnice u Čápa SK Veselka
ST 25/03 18:00 TJ BARAN FC Jaguars Brno "B"
ST 25/03 19:15 Bitches FC Dvorska
ČT 26/03 20:15 Moravia Brno KMK Dynamo Brno "B"
ČT 26/03 20:30 SeaComp "B" Hooftrimmer Gunners "B"

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 31/03 19:00 Kaša Team SeaComp "B"
ÚT 31/03 19:00 FC Pivnice u Čápa TJ BARAN
ST 01/04 18:00 RTG Fraktury KMK Dynamo Brno "B"
ST 01/04 19:30 Moravia Brno FC Dvorska
ST 01/04 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Veselka
ST 01/04 20:30 Bitches FC Erekce
ČT 02/04 20:15 FC Jaguars Brno "B" Sokol Křtiny

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/04 19:30 FC Dvorska FC Erekce
NE 05/04 16:00 SK Veselka Kaša Team
PO 06/04 19:00 RTG Fraktury Moravia Brno
ST 08/04 18:15 Sokol Křtiny FC Pivnice u Čápa
ČT 09/04 18:00 TJ BARAN Hooftrimmer Gunners "B"
ČT 09/04 19:15 Bitches FC Jaguars Brno "B"
ČT 09/04 20:30 SeaComp "B" KMK Dynamo Brno "B"

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 14/04 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" Sokol Křtiny
ÚT 14/04 20:30 KMK Dynamo Brno "B" SK Veselka
ST 15/04 18:00 RTG Fraktury FC Dvorska
ST 15/04 19:30 Kaša Team TJ BARAN
ČT 16/04 19:00 Moravia Brno SeaComp "B"
ČT 16/04 19:00 FC Jaguars Brno "B" FC Erekce
ČT 16/04 20:30 FC Pivnice u Čápa Bitches

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 17/04 18:30 Sokol Křtiny Kaša Team
NE 19/04 17:00 SK Veselka Moravia Brno
ÚT 21/04 20:15 FC Erekce FC Pivnice u Čápa
ST 22/04 18:00 SeaComp "B" RTG Fraktury
ST 22/04 19:30 FC Dvorska FC Jaguars Brno "B"
ST 22/04 20:15 Bitches Hooftrimmer Gunners "B"
ČT 23/04 18:15 TJ BARAN KMK Dynamo Brno "B"

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 26/04 14:00 RTG Fraktury SK Veselka
ÚT 28/04 19:00 Moravia Brno TJ BARAN
ÚT 28/04 19:00 FC Pivnice u Čápa FC Jaguars Brno "B"
ST 29/04 18:30 Sokol Křtiny KMK Dynamo Brno "B"
ST 29/04 19:30 Kaša Team Bitches
ST 29/04 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Erekce
ČT 30/04 18:15 SeaComp "B" FC Dvorska

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 03/05 16:00 SK Veselka SeaComp "B"
PO 04/05 18:30 Sokol Křtiny Moravia Brno
PO 04/05 20:00 TJ BARAN RTG Fraktury
ST 06/05 19:30 FC Dvorska FC Pivnice u Čápa
ST 06/05 19:30 FC Erekce Kaša Team
ST 06/05 20:15 Bitches KMK Dynamo Brno "B"
ČT 07/05 19:00 FC Jaguars Brno "B" Hooftrimmer Gunners "B"

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 10/05 17:00 SK Veselka FC Dvorska
ÚT 12/05 20:30 SeaComp "B" TJ BARAN
ST 13/05 19:30 Moravia Brno Bitches
ST 13/05 19:30 Kaša Team FC Jaguars Brno "B"
ST 13/05 20:45 Hooftrimmer Gunners "B" FC Pivnice u Čápa
ČT 14/05 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce
ST 27/05 18:30 Sokol Křtiny RTG Fraktury

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/05 20:45 FC Dvorska Hooftrimmer Gunners "B"
NE 17/05 17:00 SK Veselka TJ BARAN
ÚT 19/05 20:15 Bitches RTG Fraktury
ST 20/05 19:00 Sokol Křtiny SeaComp "B"
ST 20/05 19:15 FC Pivnice u Čápa Kaša Team
ST 20/05 19:30 FC Erekce Moravia Brno
ČT 21/05 19:00 FC Jaguars Brno "B" KMK Dynamo Brno "B"

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 24/05 17:00 SK Veselka Sokol Křtiny
ÚT 26/05 20:30 TJ BARAN FC Dvorska
ST 27/05 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Pivnice u Čápa
ST 27/05 19:30 Kaša Team Hooftrimmer Gunners "B"
ST 27/05 20:30 SeaComp "B" Bitches
ČT 28/05 19:00 Moravia Brno FC Jaguars Brno "B"
ČT 28/05 19:15 RTG Fraktury FC Erekce

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/05 18:30 Sokol Křtiny TJ BARAN
PÁ 29/05 19:00 SK Veselka Bitches
PO 01/06 19:30 FC Dvorska Kaša Team
ÚT 02/06 19:00 FC Jaguars Brno "B" RTG Fraktury
ÚT 02/06 19:15 FC Pivnice u Čápa Moravia Brno
ST 03/06 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" KMK Dynamo Brno "B"
ST 03/06 19:30 FC Erekce SeaComp "B"

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/06 18:00 SK Veselka FC Erekce
PO 08/06 19:15 RTG Fraktury FC Pivnice u Čápa
PO 08/06 20:15 Moravia Brno Hooftrimmer Gunners "B"
ÚT 09/06 20:30 SeaComp "B" FC Jaguars Brno "B"
ST 10/06 19:30 Sokol Křtiny FC Dvorska
ST 10/06 20:30 TJ BARAN Bitches
ČT 11/06 19:30 KMK Dynamo Brno "B" Kaša Team

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 22/04 19:30 Kaša Team Moravia Brno
ÚT 02/06 20:15 FC Erekce TJ BARAN
ST 03/06 19:30 Sokol Křtiny Bitches
PÁ 05/06 19:30 FC Dvorska KMK Dynamo Brno "B"
ST 10/06 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" RTG Fraktury
ČT 11/06 19:00 FC Pivnice u Čápa SeaComp "B"
PÁ 12/06 18:30 SK Veselka FC Jaguars Brno "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382