BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 29/08 20:15 FC Spitfire Los Arbitros "B" VUT Landa
PÁ 30/08 19:15 FC Čočky Royal Flush "C" Srbská Vašík
PÁ 30/08 20:45 FC Kalinka Bohunice PKV Stars Bohunice Krempaský
PO 02/09 19:30 Corinto TJ Rotor Magenta Bohunice Durďák
ST 04/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno FCC František Vláčil "B" Bohunice Vašík
ČT 05/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" SK Jinačovice Obřany Rodina
ČT 26/09 20:15 FC Pardálové Palermo VUT Koryčanská

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 06/09 19:15 Royal Flush "C" FC Kalinka Bohunice Srbská Kačanolli
SO 07/09 13:00 SK Jinačovice FC Čočky Jinačovice Filo
PO 09/09 19:30 Corinto Estudiantes C.F. "B" Bohunice Obořil
ÚT 10/09 18:45 PKV Stars FC Pardálové Chalabalova Sasín
ÚT 10/09 19:30 Los Arbitros "B" FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Obořil
ST 11/09 19:30 Palermo FC Spitfire Bohunice Sýkora
ST 11/09 20:15 TJ Rotor Magenta FCC František Vláčil "B" VUT Teslík

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/09 19:30 FC Kalinka Bohunice SK Jinačovice Bohunice Krempaský
PO 16/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" TJ Rotor Magenta Obřany Klaudinger
ÚT 17/09 18:45 FCC František Vláčil "B" Los Arbitros "B" Chalabalova Pindeš
ST 18/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Bohunice Gebhart
ČT 19/09 19:00 FC Pardálové Royal Flush "C" VUT Moder, Obořil
ČT 19/09 20:15 FC Spitfire PKV Stars VUT Moder, Obořil
PÁ 11/10 18:00 FC Čočky Corinto Srbská Moder

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/09 19:15 Royal Flush "C" FC Spitfire Srbská Landa
SO 21/09 16:00 SK Jinačovice FC Pardálové Jinačovice Danczi
PO 23/09 20:45 Palermo FCC František Vláčil "B" Bohunice Teslík
ÚT 24/09 18:45 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno Chalabalova Vašík
ÚT 24/09 20:15 TJ Rotor Magenta Los Arbitros "B" VUT Klaudinger
ST 25/09 19:30 Corinto FC Kalinka Bohunice Bohunice Durďák
ST 25/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Čočky Obřany Rodina

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/09 19:15 FC Čočky TJ Rotor Magenta Srbská Landa
PÁ 27/09 19:30 FC Kalinka Bohunice Estudiantes C.F. "B" Bohunice Psota
ÚT 01/10 18:45 FCC František Vláčil "B" PKV Stars Chalabalova Kožnar
ÚT 01/10 20:15 FC Spitfire SK Jinačovice VUT Pindeš
ST 02/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" Bohunice Kodras
ST 02/10 20:15 FC Pardálové Corinto VUT Virčík
ČT 03/10 19:30 Los Arbitros "B" Palermo Řečkovice Jelínek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/10 18:00 FC Čočky FC Kalinka Bohunice Srbská Moder
SO 05/10 16:00 SK Jinačovice FC Tiki-Taka Brno Jinačovice Filo
ÚT 08/10 18:45 PKV Stars Los Arbitros "B" Chalabalova Sýkora
ST 09/10 19:00 TJ Rotor Magenta Palermo VUT Virčík
ST 09/10 20:45 Corinto FC Spitfire Bohunice Vašík
ČT 10/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Pardálové Obřany Rodina
ČT 10/10 21:00 Royal Flush "C" FCC František Vláčil "B" Srbská Krempaský

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 20:45 Los Arbitros "B" Royal Flush "C" Řečkovice Šlesinger
ÚT 15/10 18:45 FCC František Vláčil "B" SK Jinačovice Chalabalova Sasín
ÚT 15/10 19:00 FC Pardálové FC Čočky VUT Gebhart
ÚT 15/10 20:15 FC Spitfire Estudiantes C.F. "B" VUT Rek
ST 16/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Corinto Bohunice Pham
ST 16/10 20:45 Palermo PKV Stars Bohunice Pham
PÁ 25/10 19:30 FC Kalinka Bohunice TJ Rotor Magenta Bohunice Landa

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 18/10 19:15 FC Čočky FC Spitfire Srbská Danczi
PÁ 18/10 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Pardálové Bohunice Psota
SO 19/10 10:15 SK Jinačovice Los Arbitros "B" Jinačovice Kugler
NE 20/10 20:45 Royal Flush "C" Palermo Srbská Krempaský
ST 23/10 19:00 TJ Rotor Magenta PKV Stars VUT Pham
ST 23/10 19:30 Corinto FCC František Vláčil "B" Bohunice Vašík
ST 23/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno Obřany Rodina

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 24/10 19:00 FC Spitfire FC Kalinka Bohunice VUT Sýkora
ÚT 29/10 19:30 Los Arbitros "B" Corinto Řečkovice Kugler
ÚT 29/10 20:15 FC Pardálové TJ Rotor Magenta VUT Koryčanská
ST 30/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Čočky Bohunice Danczi
ST 30/10 20:45 Palermo SK Jinačovice Bohunice Rek
ČT 31/10 18:45 FCC František Vláčil "B" Estudiantes C.F. "B" Chalabalova Psota
ČT 31/10 18:45 PKV Stars Royal Flush "C" Chalabalova Filo

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/11 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Tiki-Taka Brno Bohunice Psota
SO 02/11 15:00 SK Jinačovice PKV Stars Jinačovice Maša
PO 04/11 19:15 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" VUT Pindeš
ÚT 05/11 20:15 FC Pardálové FC Spitfire VUT Teslík
ST 06/11 19:30 Corinto Palermo Bohunice Sasín
ČT 07/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" Los Arbitros "B" Obřany Krempaský
PÁ 08/11 19:15 FC Čočky FCC František Vláčil "B" Srbská Danczi

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 10/11 18:45 PKV Stars Corinto Chalabalova Klaudinger
NE 10/11 20:45 Royal Flush "C" SK Jinačovice Srbská Filo
ÚT 12/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Kalinka Bohunice Chalabalova Pham
ÚT 12/11 19:00 FC Spitfire TJ Rotor Magenta VUT Kocman
ÚT 12/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Čočky Řečkovice Kugler
ST 13/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Pardálové Bohunice Koryčanská
ST 13/11 20:45 Palermo Estudiantes C.F. "B" Bohunice Koryčanská

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 17/11 20:45 FC Čočky Palermo Srbská Klaudinger
PO 18/11 20:30 TJ Rotor Magenta SK Jinačovice VUT Rek
PO 18/11 20:30 FC Pardálové FCC František Vláčil "B" VUT Teslík
ST 20/11 19:30 Corinto Royal Flush "C" Bohunice Teslík
ST 20/11 20:15 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno VUT Danczi
ČT 21/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" PKV Stars Obřany Rodina
ST 27/11 20:45 FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B" Bohunice Sýkora

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 21/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Pardálové Řečkovice Kugler
SO 23/11 14:30 SK Jinačovice Corinto Jinačovice Filo
PO 25/11 19:30 Palermo FC Kalinka Bohunice Bohunice Teslík
ÚT 26/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Spitfire Chalabalova Danczi
ÚT 26/11 18:45 PKV Stars FC Čočky Chalabalova Psota
ST 27/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta Bohunice Sýkora
ČT 28/11 21:00 Royal Flush "C" Estudiantes C.F. "B" Srbská Krempaský

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/03 19:15 Royal Flush "C" FC Čočky Srbská Nebyl delegován
SO 21/03 15:00 SK Jinačovice Estudiantes C.F. "B" Jinačovice Nebyl delegován
PO 23/03 18:45 PKV Stars FC Kalinka Bohunice Chalabalova Nebyl delegován
PO 23/03 20:15 TJ Rotor Magenta Corinto VUT Nebyl delegován
ÚT 24/03 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Tiki-Taka Brno Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 24/03 20:30 Los Arbitros "B" FC Spitfire Řečkovice Nebyl delegován
ST 25/03 20:45 Palermo FC Pardálové Bohunice Nebyl delegován

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/03 19:15 FC Čočky SK Jinačovice Srbská Nebyl delegován
PÁ 27/03 19:30 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" Bohunice Nebyl delegován
PÁ 27/03 19:30 FC Kalinka Bohunice Royal Flush "C" Bohunice Nebyl delegován
ÚT 31/03 18:45 FCC František Vláčil "B" TJ Rotor Magenta Chalabalova Nebyl delegován
ST 01/04 20:30 Estudiantes C.F. "B" Corinto Obřany Nebyl delegován
ST 01/04 20:45 FC Spitfire Palermo VUT Nebyl delegován
ČT 02/04 19:00 FC Pardálové PKV Stars VUT Nebyl delegován

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 03/04 20:45 Corinto FC Čočky Bohunice Nebyl delegován
SO 04/04 16:00 SK Jinačovice FC Kalinka Bohunice Jinačovice Nebyl delegován
PO 06/04 19:00 TJ Rotor Magenta Estudiantes C.F. "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 07/04 18:45 PKV Stars FC Spitfire Chalabalova Nebyl delegován
ST 08/04 19:30 Los Arbitros "B" FCC František Vláčil "B" Řečkovice Nebyl delegován
ST 08/04 20:30 Palermo FC Tiki-Taka Brno Obřany Nebyl delegován
ČT 09/04 21:00 Royal Flush "C" FC Pardálové Srbská Nebyl delegován

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 10/04 19:15 FC Čočky Estudiantes C.F. "B" Srbská Nebyl delegován
PÁ 10/04 19:30 FC Tiki-Taka Brno PKV Stars Bohunice Nebyl delegován
PÁ 10/04 20:45 FC Kalinka Bohunice Corinto Bohunice Nebyl delegován
ÚT 14/04 18:45 FCC František Vláčil "B" Palermo Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 14/04 20:45 Los Arbitros "B" TJ Rotor Magenta Řečkovice Nebyl delegován
ST 15/04 19:30 FC Spitfire Royal Flush "C" VUT Nebyl delegován
ČT 16/04 20:15 FC Pardálové SK Jinačovice VUT Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 17/04 19:15 Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno Srbská Nebyl delegován
NE 19/04 10:00 SK Jinačovice FC Spitfire Jinačovice Nebyl delegován
ÚT 21/04 18:45 PKV Stars FCC František Vláčil "B" Chalabalova Nebyl delegován
ST 22/04 20:30 Palermo Los Arbitros "B" Obřany Nebyl delegován
ST 22/04 20:45 TJ Rotor Magenta FC Čočky VUT Nebyl delegován
ČT 23/04 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Kalinka Bohunice Obřany Nebyl delegován
PÁ 24/04 19:30 Corinto FC Pardálové Bohunice Nebyl delegován

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/04 19:30 Palermo TJ Rotor Magenta Bohunice Nebyl delegován
ÚT 28/04 18:45 FCC František Vláčil "B" Royal Flush "C" Chalabalova Nebyl delegován
ST 29/04 20:45 Los Arbitros "B" PKV Stars Řečkovice Nebyl delegován
ST 29/04 20:45 FC Tiki-Taka Brno SK Jinačovice Bohunice Nebyl delegován
ST 29/04 20:45 FC Spitfire Corinto VUT Nebyl delegován
ST 29/04 20:45 FC Pardálové Estudiantes C.F. "B" VUT Nebyl delegován
PÁ 01/05 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Čočky Bohunice Nebyl delegován

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 02/05 16:00 SK Jinačovice FCC František Vláčil "B" Jinačovice Nebyl delegován
NE 03/05 20:30 FC Čočky FC Pardálové Srbská Nebyl delegován
ÚT 05/05 19:00 TJ Rotor Magenta FC Kalinka Bohunice VUT Nebyl delegován
ÚT 05/05 19:30 Estudiantes C.F. "B" FC Spitfire Obřany Nebyl delegován
ST 06/05 20:45 Corinto FC Tiki-Taka Brno Bohunice Nebyl delegován
ČT 07/05 18:15 Royal Flush "C" Los Arbitros "B" Srbská Nebyl delegován
ČT 07/05 18:45 PKV Stars Palermo Chalabalova Nebyl delegován

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/05 18:45 PKV Stars TJ Rotor Magenta Chalabalova Nebyl delegován
PO 11/05 19:00 FC Pardálové FC Kalinka Bohunice VUT Nebyl delegován
PO 11/05 19:30 Palermo Royal Flush "C" Bohunice Nebyl delegován
ÚT 12/05 18:45 FCC František Vláčil "B" Corinto Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 12/05 19:30 Los Arbitros "B" SK Jinačovice Řečkovice Nebyl delegován
ST 13/05 19:30 FC Tiki-Taka Brno Estudiantes C.F. "B" Bohunice Nebyl delegován
ST 13/05 20:45 FC Spitfire FC Čočky VUT Nebyl delegován

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/05 19:15 Royal Flush "C" PKV Stars Srbská Nebyl delegován
PÁ 15/05 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Spitfire Bohunice Nebyl delegován
SO 16/05 16:00 SK Jinačovice Palermo Jinačovice Nebyl delegován
PO 18/05 20:45 Corinto Los Arbitros "B" Bohunice Nebyl delegován
ÚT 19/05 19:00 TJ Rotor Magenta FC Pardálové VUT Nebyl delegován
ST 20/05 20:30 Estudiantes C.F. "B" FCC František Vláčil "B" Obřany Nebyl delegován
ČT 21/05 21:00 FC Čočky FC Tiki-Taka Brno Srbská Nebyl delegován

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 22/05 19:15 Royal Flush "C" TJ Rotor Magenta Srbská Nebyl delegován
ÚT 26/05 18:45 PKV Stars SK Jinačovice Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 26/05 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Čočky Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 26/05 19:00 FC Spitfire FC Pardálové VUT Nebyl delegován
ST 27/05 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Kalinka Bohunice Bohunice Nebyl delegován
ST 27/05 20:45 Palermo Corinto Bohunice Nebyl delegován
ST 27/05 20:45 Los Arbitros "B" Estudiantes C.F. "B" Řečkovice Nebyl delegován

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 29/05 19:30 FC Kalinka Bohunice FCC František Vláčil "B" Bohunice Nebyl delegován
SO 30/05 16:00 SK Jinačovice Royal Flush "C" Jinačovice Nebyl delegován
PO 01/06 19:30 Corinto PKV Stars Bohunice Nebyl delegován
ÚT 02/06 19:00 TJ Rotor Magenta FC Spitfire VUT Nebyl delegován
ÚT 02/06 19:30 FC Čočky Los Arbitros "B" Srbská Nebyl delegován
ÚT 02/06 20:15 FC Pardálové FC Tiki-Taka Brno VUT Nebyl delegován
ST 03/06 20:30 Estudiantes C.F. "B" Palermo Obřany Nebyl delegován

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 06/06 16:00 SK Jinačovice TJ Rotor Magenta Jinačovice Nebyl delegován
ÚT 09/06 18:45 PKV Stars Estudiantes C.F. "B" Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 09/06 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Pardálové Chalabalova Nebyl delegován
ST 10/06 19:30 Los Arbitros "B" FC Kalinka Bohunice Řečkovice Nebyl delegován
ST 10/06 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Spitfire Bohunice Nebyl delegován
ST 10/06 20:45 Palermo FC Čočky Bohunice Nebyl delegován
ČT 11/06 18:15 Royal Flush "C" Corinto Srbská Nebyl delegován

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 25/03 20:30 Estudiantes C.F. "B" Royal Flush "C" Obřany Nebyl delegován
PÁ 17/04 19:30 FC Kalinka Bohunice Palermo Bohunice Nebyl delegován
PÁ 17/04 20:30 FC Čočky PKV Stars Srbská Nebyl delegován
PO 20/04 20:15 TJ Rotor Magenta FC Tiki-Taka Brno VUT Nebyl delegován
PÁ 22/05 19:30 Corinto SK Jinačovice Bohunice Nebyl delegován
ČT 04/06 19:00 FC Spitfire FCC František Vláčil "B" VUT Nebyl delegován
ČT 04/06 19:00 FC Pardálové Los Arbitros "B" VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382