BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/08 19:30 CZ Spieler Brno "B" MK Slatina Brno Bohunice Sýkora
PO 31/08 20:15 Estudiantes C.F. Los Arbitros VUT Čápek
ÚT 01/09 19:30 Hooftrimmer Gunners Impérium Řečkovice Kugler
ST 02/09 18:45 Dynamo Haná Mediální mrchy Chalabalova Vašík
ST 02/09 19:30 Beers United UniStars Brno Bohunice Sýkora
ČT 03/09 19:30 Cordoba 06 "B" SeaComp Řečkovice Kugler

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/09 20:45 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners Řečkovice Vinklárek
PO 07/09 20:45 SeaComp CZ Spieler Brno "B" Bohunice Sýkora
ÚT 08/09 20:15 Mediální mrchy Estudiantes C.F. Řečkovice Luu
ST 09/09 20:45 UniStars Brno Impérium Bohunice Danczi
ST 09/09 20:45 Beers United Cordoba 06 "B" Bohunice Sýkora
ČT 10/09 19:30 MK Slatina Brno Dynamo Haná VUT Jelínek

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" Beers United Bohunice Filo
PO 14/09 20:30 Impérium Los Arbitros Lužánky Krempaský
ÚT 15/09 19:30 Hooftrimmer Gunners Mediální mrchy Řečkovice Pindeš
ST 16/09 18:45 Dynamo Haná SeaComp Chalabalova Čápek
ČT 31/12 18:30 Cordoba 06 "B" UniStars Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Estudiantes C.F. MK Slatina Brno VUT Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/09 20:45 UniStars Brno Los Arbitros Bohunice Maša
ÚT 22/09 19:30 Mediální mrchy Impérium Řečkovice Kugler
ÚT 22/09 20:45 Cordoba 06 "B" CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Luu
ST 23/09 19:30 SeaComp Estudiantes C.F. Bohunice Koryčanská
ČT 24/09 19:30 MK Slatina Brno Hooftrimmer Gunners VUT Kocman
ČT 31/12 20:45 Beers United Dynamo Haná Bohunice Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" UniStars Brno Bohunice Danczi
PO 28/09 19:30 Los Arbitros Mediální mrchy Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 29/09 19:30 Hooftrimmer Gunners SeaComp Řečkovice Maša
ST 30/09 19:30 Estudiantes C.F. Beers United VUT Moder, Palkovský
ST 30/09 20:30 Impérium MK Slatina Brno Lužánky Čápek
ČT 01/10 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" Chalabalova Čápek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/10 18:30 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. Řečkovice Kožnar
PO 05/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" Dynamo Haná Bohunice Maša
ÚT 06/10 19:30 MK Slatina Brno Los Arbitros VUT Sasín
ST 07/10 19:30 SeaComp Impérium Bohunice Obořil
ST 07/10 19:30 Beers United Hooftrimmer Gunners Bohunice Rodina
ST 07/10 20:45 UniStars Brno Mediální mrchy Bohunice Rodina

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/10 19:15 Impérium Beers United Lužánky Krondráf
PO 12/10 19:30 Los Arbitros SeaComp Řečkovice Čápek
ČT 31/12 18:45 Dynamo Haná UniStars Brno Chalabalova Nebyl delegován
ČT 31/12 19:00 Estudiantes C.F. CZ Spieler Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Mediální mrchy MK Slatina Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" Řečkovice Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 18:30 Cordoba 06 "B" Impérium Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 UniStars Brno MK Slatina Brno Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 SeaComp Mediální mrchy Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Beers United Los Arbitros Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 CZ Spieler Brno "B" Hooftrimmer Gunners Bohunice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 19:15 Impérium CZ Spieler Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Estudiantes C.F. UniStars Brno VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Los Arbitros Cordoba 06 "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Mediální mrchy Beers United Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 MK Slatina Brno SeaComp VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Hooftrimmer Gunners Dynamo Haná Řečkovice Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 04/11 18:45 Dynamo Haná Impérium Chalabalova Nebyl delegován
ST 04/11 19:30 UniStars Brno SeaComp Bohunice Nebyl delegován
ST 04/11 19:30 Beers United MK Slatina Brno Bohunice Nebyl delegován
ST 04/11 20:45 Cordoba 06 "B" Mediální mrchy Řečkovice Nebyl delegován
ČT 05/11 20:45 Estudiantes C.F. Hooftrimmer Gunners VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 CZ Spieler Brno "B" Los Arbitros Bohunice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/11 19:15 Impérium Estudiantes C.F. Lužánky Nebyl delegován
PO 09/11 19:30 Los Arbitros Dynamo Haná Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 10/11 19:30 Mediální mrchy CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 10/11 20:45 Hooftrimmer Gunners UniStars Brno Řečkovice Nebyl delegován
ST 11/11 19:30 SeaComp Beers United Bohunice Nebyl delegován
ČT 12/11 20:45 MK Slatina Brno Cordoba 06 "B" VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382