BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Hitrádio City Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 29/08 17:00 SK Veselka FC Zebra 8:1 3:1
PO 30/08 19:15 FC Fénix Brno TJ Sokol Březina 6:1 0:1
PO 30/08 19:30 Mediální mrchy Rebešovice 1:5 0:3
ST 01/09 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp 4:3 2:0
ST 01/09 19:15 KMK Dynamo Brno Royal Flush "B" 3:2 2:2
ČT 02/09 20:15 FC Rebels Sparta 5:1 3:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 05/09 17:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" 5:3 2:2
PO 06/09 19:15 FC Fénix Brno FC Rebels 2:10 1:4
ÚT 07/09 20:15 Sparta FC Zebra 8:1 4:0
ST 08/09 19:00 TJ Sokol Březina Rebešovice 5:0 2:0
ST 08/09 19:30 Royal Flush "B" Mediální mrchy 4:5 3:1
ST 08/09 19:30 SeaComp KMK Dynamo Brno 1:3 1:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/09 18:00 Rebešovice Royal Flush "B" 2:4 2:0
ÚT 14/09 18:00 KMK Dynamo Brno SK Veselka 2:3 1:2
ÚT 14/09 19:30 FC Zebra FC Fénix Brno 4:4 2:2
ÚT 14/09 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" Sparta 0:6 0:1
ST 15/09 19:15 FC Rebels TJ Sokol Březina 4:0 1:0
ST 15/09 20:45 Mediální mrchy SeaComp 7:3 1:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/09 20:30 FC Rebels FC Zebra 3:2 1:1
ÚT 21/09 20:15 Sparta KMK Dynamo Brno 3:0 0:0
ST 22/09 19:30 SeaComp Rebešovice 4:2 2:2
ST 22/09 19:45 FC Fénix Brno Hooftrimmer Gunners "B" 2:2 1:1
PÁ 24/09 17:00 SK Veselka Mediální mrchy 2:2 1:1
PÁ 01/10 19:30 TJ Sokol Březina Royal Flush "B" 5:0 4:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 28/09 16:00 Rebešovice SK Veselka 0:0 0:0
ST 29/09 19:30 Mediální mrchy Sparta 3:3 1:2
ST 29/09 19:30 Royal Flush "B" SeaComp 3:2 2:0
ST 29/09 20:15 KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 1:3 1:2
ST 29/09 20:45 FC Zebra TJ Sokol Březina 1:2 0:2
ČT 30/09 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Rebels 2:7 0:5

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 03/10 16:00 SK Veselka Royal Flush "B" 4:2 2:1
PO 04/10 18:00 FC Rebels KMK Dynamo Brno 2:3 1:1
PO 04/10 19:15 FC Fénix Brno Mediální mrchy 9:3 4:1
ÚT 05/10 19:30 FC Zebra Hooftrimmer Gunners "B" 3:4 2:0
ST 06/10 19:00 TJ Sokol Březina SeaComp 2:4 0:2
ÚT 26/10 18:15 Sparta Rebešovice 2:1 2:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/10 18:00 KMK Dynamo Brno FC Zebra 2:1 2:1
PO 11/10 19:15 FC Fénix Brno Rebešovice 4:2 2:0
PO 11/10 20:45 Mediální mrchy FC Rebels 1:6 0:3
ST 13/10 19:30 Royal Flush "B" Sparta 3:3 1:2
ST 13/10 19:30 SeaComp SK Veselka 1:4 1:0
ST 27/10 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Sokol Březina 4:6 3:3

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/10 19:00 TJ Sokol Březina SK Veselka 4:3 2:2
PO 18/10 19:15 FC Rebels Rebešovice 0:4 0:0
PO 18/10 20:45 FC Zebra Mediální mrchy 4:2 2:1
ÚT 19/10 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" KMK Dynamo Brno 2:6 1:1
ST 20/10 18:00 Sparta SeaComp 4:6 3:3
ST 20/10 20:30 FC Fénix Brno Royal Flush "B" 12:2 5:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/10 19:30 KMK Dynamo Brno TJ Sokol Březina 1:3 1:3
PO 25/10 19:30 FC Zebra Rebešovice 0:6 0:3
PO 25/10 20:45 Mediální mrchy Hooftrimmer Gunners "B" 4:1 2:0
ST 27/10 19:30 SeaComp FC Fénix Brno 5:6 3:1
ST 27/10 20:45 Royal Flush "B" FC Rebels 0:3 0:1
NE 31/10 15:00 SK Veselka Sparta 7:2 5:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/11 20:30 KMK Dynamo Brno Mediální mrchy 5:4 5:2
ÚT 02/11 19:30 FC Fénix Brno SK Veselka 4:2 2:2
ST 03/11 19:00 TJ Sokol Březina Sparta 0:2 0:2
ST 03/11 19:15 FC Rebels SeaComp 4:0 3:0
ST 03/11 19:30 FC Zebra Royal Flush "B" 5:3 2:0
PO 15/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Rebešovice 1:10 1:5

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 09/11 20:30 Sparta FC Fénix Brno 9:2 2:0
ST 10/11 18:00 FC Rebels SK Veselka 4:1 2:0
ST 10/11 19:30 SeaComp FC Zebra 3:2 0:2
ČT 11/11 19:00 Royal Flush "B" Hooftrimmer Gunners "B" 6:2 4:0
PÁ 12/11 18:00 KMK Dynamo Brno Rebešovice 0:4 0:2
PO 15/11 20:45 Mediální mrchy TJ Sokol Březina 0:4 0:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/03 18:15 Sparta FC Rebels 3:5 2:3
ÚT 29/03 19:15 FC Zebra SK Veselka 0:7 0:5
ST 30/03 18:00 Rebešovice Mediální mrchy 2:2 1:1
ST 30/03 19:00 TJ Sokol Březina FC Fénix Brno 6:5 4:2
ST 30/03 20:45 SeaComp Hooftrimmer Gunners "B" 3:2 2:0
ČT 31/03 19:15 Royal Flush "B" KMK Dynamo Brno 3:1 0:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/04 19:15 FC Rebels FC Fénix Brno 6:3 3:3
ÚT 05/04 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Veselka 0:1 0:0
ST 06/04 18:00 Rebešovice TJ Sokol Březina 4:0 3:0
ST 06/04 19:15 KMK Dynamo Brno SeaComp 4:2 1:1
ST 06/04 19:30 Mediální mrchy Royal Flush "B" 3:6 2:4
ST 06/04 20:30 FC Zebra Sparta 1:8 1:5

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 10/04 16:00 SK Veselka KMK Dynamo Brno 2:1 1:0
ÚT 12/04 18:00 Sparta Hooftrimmer Gunners "B" 4:4 1:3
ÚT 12/04 20:30 FC Fénix Brno FC Zebra 9:3 7:0
ST 13/04 18:45 TJ Sokol Březina FC Rebels 4:4 1:1
ST 13/04 20:30 Royal Flush "B" Rebešovice 5:1 2:1
ST 13/04 20:45 SeaComp Mediální mrchy 1:1 0:1

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 20/04 18:30 Rebešovice SeaComp 7:2 2:0
ST 20/04 19:15 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 8:0 2:0
ST 20/04 19:15 FC Zebra FC Rebels 1:5 1:4
ST 20/04 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Fénix Brno 3:7 0:1
ST 20/04 20:45 Mediální mrchy SK Veselka 2:7 1:4
ČT 21/04 19:30 KMK Dynamo Brno Sparta 5:1 0:0

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/04 18:00 SK Veselka Rebešovice 8:0 4:0
PÁ 22/04 20:00 TJ Sokol Březina FC Zebra 5:0 knt.
PO 25/04 18:15 FC Rebels Hooftrimmer Gunners "B" 10:1 2:0
ST 27/04 19:30 SeaComp Royal Flush "B" 2:4 2:1
ST 27/04 20:30 Sparta Mediální mrchy 3:1 0:0
ČT 28/04 19:00 FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 3:7 1:3

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/05 18:45 Rebešovice Sparta 0:5 0:2
PO 02/05 19:15 KMK Dynamo Brno FC Rebels 2:4 0:2
ST 04/05 19:15 Royal Flush "B" SK Veselka 3:0 0:0
ST 04/05 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" FC Zebra 3:4 2:3
ST 04/05 19:30 SeaComp TJ Sokol Březina 0:1 0:1
ST 04/05 20:45 Mediální mrchy FC Fénix Brno 8:3 3:1

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 06/05 18:30 TJ Sokol Březina Hooftrimmer Gunners "B" 5:0 knt.
NE 08/05 17:30 SK Veselka SeaComp 2:1 0:0
PO 09/05 19:15 FC Zebra KMK Dynamo Brno 2:3 1:1
ÚT 10/05 18:00 Sparta Royal Flush "B" 3:7 1:2
ST 11/05 19:00 Rebešovice FC Fénix Brno 2:5 2:2
ST 11/05 19:30 FC Rebels Mediální mrchy 2:1 0:0

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/05 18:00 SK Veselka TJ Sokol Březina 6:4 4:3
PO 16/05 19:00 Rebešovice FC Rebels 3:6 2:4
ST 18/05 19:15 KMK Dynamo Brno Hooftrimmer Gunners "B" 1:4 1:2
ST 18/05 19:30 Mediální mrchy FC Zebra 2:1 0:1
ST 18/05 20:30 Royal Flush "B" FC Fénix Brno 9:0 5:0
ST 18/05 20:45 SeaComp Sparta 2:11 0:3

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/05 18:30 TJ Sokol Březina KMK Dynamo Brno 5:0 knt.
ÚT 24/05 18:00 Sparta SK Veselka
ÚT 24/05 20:30 FC Fénix Brno SeaComp
ST 25/05 19:15 Rebešovice FC Zebra
ST 25/05 19:30 FC Rebels Royal Flush "B"
ČT 26/05 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" Mediální mrchy

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 26/05 19:15 Sparta TJ Sokol Březina
NE 29/05 19:00 SK Veselka FC Fénix Brno
PO 30/05 19:30 SeaComp FC Rebels
ST 01/06 19:00 Rebešovice Hooftrimmer Gunners "B"
ST 01/06 19:15 Royal Flush "B" FC Zebra
ST 01/06 20:45 Mediální mrchy KMK Dynamo Brno

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/06 18:00 TJ Sokol Březina Mediální mrchy
PÁ 03/06 18:00 SK Veselka FC Rebels
PÁ 03/06 19:00 Rebešovice KMK Dynamo Brno
ÚT 07/06 20:30 FC Fénix Brno Sparta
ST 08/06 19:15 FC Zebra SeaComp
ČT 09/06 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" Royal Flush "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382