BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Hitrádio City Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/09 18:30 FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno Řečkovice Čápek
PO 05/09 19:30 Corinto UniStars Brno Bohunice Leitgeb
ÚT 06/09 19:15 FC Fénix Brno SK Veselka Řečkovice Chamrad
ST 07/09 19:30 Chievo Taverna Royal Flush "C" Bohunice Ryba
ST 07/09 20:30 Vamos Amigos Rebešovice Obřany Rodina
ST 07/09 20:45 Beers United SeaComp Bohunice Ryba

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 11/09 13:00 SK Veselka FC Poutník 1552 Veselka Kugler
PO 12/09 18:30 KMK Dynamo Brno Chievo Taverna Za Lužánkami Durďák
PO 12/09 19:30 UniStars Brno FC Fénix Brno Bohunice Leitgeb
ÚT 13/09 19:15 SeaComp Rebešovice Za Lužánkami Rodina
ST 14/09 20:15 Royal Flush "C" Vamos Amigos VUT Kron
ST 14/09 20:45 Beers United Corinto Bohunice Palyuga

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/09 18:30 FC Poutník 1552 UniStars Brno Řečkovice Kron
PO 19/09 19:30 Corinto SeaComp Bohunice Leitgeb
PO 19/09 20:45 Chievo Taverna SK Veselka Bohunice Daniel
ÚT 20/09 19:15 FC Fénix Brno Beers United Řečkovice Ryba
ST 21/09 20:30 Vamos Amigos KMK Dynamo Brno Obřany Palyuga
ČT 22/09 18:00 Rebešovice Royal Flush "C" Rebešovice Žáková

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 19:30 Beers United FC Poutník 1552 Bohunice Čápek
PO 26/09 20:45 Corinto FC Fénix Brno Bohunice Čápek
ÚT 27/09 17:00 SK Veselka Vamos Amigos Veselka Kugler
ÚT 27/09 19:15 SeaComp Royal Flush "C" Za Lužánkami Ryba
ST 28/09 20:45 UniStars Brno Chievo Taverna Bohunice Daniel
PO 03/10 18:30 KMK Dynamo Brno Rebešovice Za Lužánkami Daniel

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/10 18:30 FC Poutník 1552 Corinto Řečkovice Kugler
ÚT 04/10 17:30 Rebešovice SK Veselka Rebešovice Čápek
ÚT 04/10 19:15 FC Fénix Brno SeaComp Řečkovice Kugler
ST 05/10 19:30 Chievo Taverna Beers United Bohunice Ryba
ST 05/10 19:30 Vamos Amigos UniStars Brno Obřany Čápek
ČT 06/10 20:15 Royal Flush "C" KMK Dynamo Brno VUT Kron

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 09/10 15:00 SK Veselka Royal Flush "C" Veselka Kugler
PO 10/10 19:45 FC Fénix Brno FC Poutník 1552 Řečkovice Kugler
ÚT 11/10 18:00 SeaComp KMK Dynamo Brno Za Lužánkami Růžička
ST 12/10 19:30 Corinto Chievo Taverna Bohunice Sýkora
ST 12/10 20:45 UniStars Brno Rebešovice Bohunice Sedláček
ST 12/10 20:45 Beers United Vamos Amigos Bohunice Sýkora

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/10 18:30 FC Poutník 1552 SeaComp Řečkovice Čápek
PO 17/10 19:30 Chievo Taverna FC Fénix Brno Bohunice Leitgeb
ÚT 18/10 18:00 KMK Dynamo Brno SK Veselka Za Lužánkami Vašík
ST 19/10 19:30 Vamos Amigos Corinto Obřany Ryba
ST 19/10 19:30 Beers United Rebešovice Bohunice Sedláček
ČT 20/10 20:15 Royal Flush "C" UniStars Brno VUT Maša

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/10 18:30 FC Poutník 1552 Chievo Taverna Řečkovice Kugler
PO 24/10 20:45 UniStars Brno KMK Dynamo Brno Bohunice Sedláček
ÚT 25/10 18:00 SeaComp SK Veselka Za Lužánkami Růžička
ST 26/10 19:30 Beers United Royal Flush "C" Bohunice Sýkora
ST 26/10 19:45 FC Fénix Brno Vamos Amigos Řečkovice Kugler
ST 26/10 20:30 Corinto Rebešovice Bohunice Sedláček

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 30/10 15:00 SK Veselka UniStars Brno Veselka Kugler
PO 31/10 18:45 FC Fénix Brno Rebešovice Řečkovice Sedláček
ÚT 01/11 19:15 KMK Dynamo Brno Beers United Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 02/11 19:30 Chievo Taverna SeaComp Bohunice Nebyl delegován
ST 02/11 19:30 Vamos Amigos FC Poutník 1552 Obřany Nebyl delegován
ČT 03/11 20:15 Royal Flush "C" Corinto VUT Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/11 18:30 FC Poutník 1552 Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován
PO 07/11 19:30 Beers United SK Veselka Bohunice Nebyl delegován
PO 07/11 20:45 Corinto KMK Dynamo Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 07/11 20:45 Chievo Taverna Vamos Amigos Bohunice Nebyl delegován
ÚT 08/11 19:15 SeaComp UniStars Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 10/11 19:15 FC Fénix Brno Royal Flush "C" Řečkovice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 11/11 19:30 Corinto SK Veselka Bohunice Nebyl delegován
PÁ 11/11 19:30 UniStars Brno Beers United Bohunice Nebyl delegován
PO 14/11 19:45 KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 16/11 19:00 Royal Flush "C" FC Poutník 1552 VUT Nebyl delegován
ST 16/11 19:30 Vamos Amigos SeaComp Obřany Nebyl delegován
ST 16/11 20:45 Chievo Taverna Rebešovice Bohunice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382