BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/09 18:45 FC Erekce MK Slatina Brno Lužánky Maša
ÚT 06/09 19:30 Bitches SeaComp "B" TCM Zbrojovka Brno Čápek
ST 07/09 19:45 C.F. Relax TJ Sokol Ostrovačice Řečkovice Kugler
ST 07/09 19:45 FC Jaguars Brno MFC Srandy "B" Řečkovice Luu
ST 07/09 20:45 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" Bohunice Teslík
ČT 08/09 20:15 Amazing FC SK Jinačovice VUT Čápek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/09 19:30 MFC Srandy "B" FC Tiki-Taka Brno Bohunice Sýkora
PO 12/09 20:15 Amazing FC Bitches VUT Čápek
ÚT 13/09 18:15 MK Slatina Brno FC Jaguars Brno Jihomoravské náměstí Růžička
ST 14/09 19:15 SeaComp "B" C.F. Relax Za Lužánkami Daniel
PO 19/09 17:30 TJ Sokol Ostrovačice FC Erekce Ostrovačice Vašík
SO 19/11 10:15 SK Jinačovice Los Arbitros "B" Jinačovice Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/09 20:45 FC Tiki-Taka Brno MK Slatina Brno Bohunice Leitgeb
ST 21/09 18:30 FC Jaguars Brno TJ Sokol Ostrovačice Řečkovice Oujezdský
ST 21/09 19:30 Bitches SK Jinačovice TCM Zbrojovka Brno Sýkora
ST 21/09 19:45 Los Arbitros "B" MFC Srandy "B" Start Brno Durďák
ST 21/09 20:30 FC Erekce SeaComp "B" Lužánky Ryba
ČT 22/09 19:15 C.F. Relax Amazing FC Řečkovice Chamrad

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 31/08 19:30 Bitches C.F. Relax TCM Zbrojovka Brno Teslík
SO 17/09 16:30 SK Jinačovice MFC Srandy "B" Jinačovice Durďák
PO 26/09 20:15 Amazing FC FC Erekce VUT Kron
ÚT 27/09 20:30 SeaComp "B" FC Jaguars Brno Lužánky Růžička
ST 28/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Sokol Ostrovačice Bohunice Daniel
ČT 29/09 19:45 Los Arbitros "B" MK Slatina Brno Start Brno Oujezdský

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/10 19:30 MFC Srandy "B" MK Slatina Brno Bohunice Leitgeb
ÚT 04/10 19:15 C.F. Relax SK Jinačovice Řečkovice Kron
ST 05/10 19:00 FC Erekce Bitches Lužánky Oujezdský
ST 05/10 19:45 Los Arbitros "B" TJ Sokol Ostrovačice Start Brno Durďák
ST 05/10 20:45 FC Tiki-Taka Brno SeaComp "B" Bohunice Sedláček
ČT 06/10 20:30 FC Jaguars Brno Amazing FC Řečkovice Daniel

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 08/10 16:30 SK Jinačovice MK Slatina Brno Jinačovice Durďák
PO 10/10 18:30 SeaComp "B" Los Arbitros "B" Za Lužánkami Oujezdský
PO 10/10 19:00 Amazing FC FC Tiki-Taka Brno VUT Luu
PO 10/10 20:45 MFC Srandy "B" TJ Sokol Ostrovačice Bohunice Kugler
ÚT 11/10 19:30 Bitches FC Jaguars Brno TCM Zbrojovka Brno Čápek
ST 12/10 19:45 C.F. Relax FC Erekce Řečkovice Kugler

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 18/10 20:00 FC Erekce SK Jinačovice Lužánky Růžička
ST 19/10 17:00 MK Slatina Brno TJ Sokol Ostrovačice Jihomoravské náměstí Ryba
ST 19/10 19:45 FC Jaguars Brno C.F. Relax Řečkovice Kugler
ST 19/10 20:45 FC Tiki-Taka Brno Bitches Bohunice Sedláček
ST 19/10 20:45 MFC Srandy "B" SeaComp "B" Bohunice Psota
ČT 20/10 19:45 Los Arbitros "B" Amazing FC Start Brno Durďák

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 22/10 16:00 SK Jinačovice TJ Sokol Ostrovačice Jinačovice Maša
PO 24/10 20:15 Amazing FC MFC Srandy "B" VUT Daniel
ÚT 25/10 19:15 C.F. Relax FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Oujezdský
ST 26/10 19:00 FC Erekce FC Jaguars Brno Lužánky Palyuga
ST 26/10 19:30 SeaComp "B" MK Slatina Brno Za Lužánkami Ryba
ST 26/10 19:30 Bitches Los Arbitros "B" TCM Zbrojovka Brno Čápek

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 29/10 10:00 TJ Sokol Ostrovačice SeaComp "B" Ostrovačice Kron
PO 31/10 19:00 Amazing FC MK Slatina Brno VUT Virčík
PO 31/10 19:30 MFC Srandy "B" Bitches Bohunice Leitgeb
ÚT 01/11 19:30 FC Jaguars Brno SK Jinačovice Řečkovice Nebyl delegován
ST 02/11 19:45 Los Arbitros "B" C.F. Relax Start Brno Nebyl delegován
ST 02/11 20:45 FC Tiki-Taka Brno FC Erekce Bohunice Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/11 19:00 Amazing FC TJ Sokol Ostrovačice VUT Nebyl delegován
PO 07/11 20:00 C.F. Relax MFC Srandy "B" Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 08/11 19:30 Bitches MK Slatina Brno TCM Zbrojovka Brno Nebyl delegován
ST 09/11 18:15 SeaComp "B" SK Jinačovice Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 09/11 19:15 FC Erekce Los Arbitros "B" Lužánky Nebyl delegován
ST 09/11 19:45 FC Jaguars Brno FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno SK Jinačovice Bohunice Nebyl delegován
PO 14/11 21:00 SeaComp "B" Amazing FC Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 15/11 19:30 Bitches TJ Sokol Ostrovačice TCM Zbrojovka Brno Nebyl delegován
ST 16/11 19:45 Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno Start Brno Nebyl delegován
ST 16/11 19:45 C.F. Relax MK Slatina Brno Řečkovice Nebyl delegován
ST 16/11 20:45 MFC Srandy "B" FC Erekce Bohunice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382